BEZEMISIJU TRANSPORTLĪDZEKĻU IEGĀDE KULDĪGAS NOVADA PAŠVALDĪBAS FUNKCIJU ĪSTENOŠANAI UN PAKALPOJUMU SNIEGŠANAI (PROJEKTA NR. 3.1.1.6.I.0/1/23/A/CFLA/012)

Projekta īstenotājs

Kuldīgas novada pašvaldība

Projekta vadītājs

Daniela Reimane, tālr. 27822662

Mērķi un uzdevumi

Projekta mērķis, atbilstoši pašvaldības attīstības programmai, ir uzlabot Kuldīgas novada pašvaldības pakalpojumu sniegšanu un skolu tīkla sasniedzamību, iegādājoties divus jaunus M3 kategorijas bezemisiju transportlīdzekļus un pārtraucot ekspluatēt vienu pašvaldības īpašumā esošu ar fosilās izcelsmes darbināmu M3 kategorijas transportlīdzekli.

Iegādājoties jaunus M3 kategorijas transportlīdzekļus tiktu panāktas būtiskas izmaiņas – atjaunots esošais pašvaldības M3 kategorijas autotransporta parks, iegādājoties jaunus bezemisiju M3 kategorijas transportlīdzekļus, tiks veicināta skolēnu tīkla sasniedzamība, tāpat tiks nodrošināta skolēnu nogādāšana izglītības iestādē no attāliem lauku reģioniem. Ar iegādātajiem M3 kategorijas bezemisiju transportlīdzekļiem tiktu nodrošināta vismaz 36 skolēnu nokļūšana izglītības iestādēs. Tiks panākts būtisks SEG emisiju samazinājums, tādējādi nodrošinot videi draudzīga transportlīdzekļa izmantošanu pašvaldības funkciju nodrošināšanai.

Finansējums
Projekta kopējās izmaksas ir EUR 804 159.43 un to finansēšanai piesaistīts Atveseļošanās fonda finansējums EUR 666 660.00 apmērā. Projektu plānots īstenot līdz 2025. gada 31. decembrim.
Projekta ieviešana

23.05.2023. noslēgta vienošanās par projekta īstenošanu. Projektu plānots realizēt līdz 2025. gada 31. decembrim.