LIAA pārstāvniecība Kuldīgā ir paplašinājusi sniegto pakalpojumu klāstu. Maziem un vidējiem uzņēmumiem ir pieejams jauns atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai, inovācijām un eksportam. Atbalsta programmas mērķis ir nodrošināt finansējuma pieejamību biznesa idejas īstenošanai un uzņēmējdarbības attīstībai Latvijā, veicinot aktivitātes, kas vērstas uz inovatīvo komersantu īpatsvara paaugstināšanu ekonomikā un sekmē uzņēmējdarbību.

LIAA pārstāvniecībā Kuldīgā ir pieejama kopstrādes telpa jeb atvērtais birojs, kur pārstāvniecības klienti un viesi var gan strādāt, gan tikties ar sadarbības partneriem un klientiem, gan izmantot kopstrādes telpas aprīkojumu (printeris, skeneris u.c.). kā arī apmeklēt kopstrādes telpā notiekošos seminārus un pasākumus.

Piesakies konsultācijai un uzzini vairāk par LIAA pārstāvniecības Kuldīgā piedāvātajām iespējām.

Kontaktinformācija:

kuldiga@liaa.gov.lv
+371 28651797
Kalpaka iela 4, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV-3301
LIAA pārstāvniecība Kuldīgā
https://www.liaa.gov.lv/lv/parstavnieciba/kuldiga
Plašāk par atbalsta programmām: https://business.gov.lv/atbalsta-programmas