Kuldīgas novada pašvaldība apkopo informāciju par uzņēmējdarbībai un investīcijām pieejamajiem nekustamajiem īpašumiem, kas pieder juridiskajām un fiziskajām personām un atrodas Kuldīgas novadā.

Aicinām īpašniekus, kuri meklē investorus, vēlas iznomāt vai pārdot uzņēmējdarbības veikšanai piemērotus īpašumus (zemi, telpas, ēkas), aizpildīt anketu:

HTTPS://FORMS.GLE/495KR3GXUHZY5CBR9

Vairāku piedāvājumu gadījumā, anketu aizpilda par katru atsevišķi.

Ja nekustamais īpašums vairs nav pieejams vai arī citu jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar Kuldīgas novada pašvaldības iestādi “Kuldīgas attīstības aģentūra”, rakstot e-pastu: KAA@KULDIGA.LV vai zvanot pa tālruni 63322625 vai 26691192.

INFORMĀCIJA PAR UZŅĒMĒJDARBĪBAI PIEEJAMIEM ĪPAŠUMIEM KULDĪGAS NOVADĀ

*Kuldīgas novada pašvaldība nodrošina informācijas pieejamību un tajā netiek atspoguļotas nekustamā īpašuma darījumu summas un nosacījumi. Detalizētas informācijas iegūšanai lūgums sazināties ar īpašnieku.