AktualitātesPašvaldībaPagastiRendas pagastsPolicija

Kuldīgas novadā notiks Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolas mācības

Nacionālās aizsardzības akadēmijas arhīvs
Foto (ilustratīva nozīme): Nacionālās aizsardzības akadēmijas arhīvs.

No 10. maija līdz 15. maijam Kuldīgas novada Rendas pagasta apkārtnē, norisināsies Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolas kursantu militārās mācības, lai nostiprinātu un pielietotu kursa laikā iegūtās iemaņas efektīvai darbībai apvidū jebkurā diennakts laikā, pildot visdažādākos mācību uzdevumus.

Mācību ietvaros plānota karavīru un transportlīdzekļu pārvietošanās pa koplietošanas ceļiem diennakts gaišajā un tumšajā laikā.

Mācības notiks ar AS “Latvijas valsts meži”, Kuldīgas novada pašvaldību un privātpersonu saskaņotās teritorijās.

Mācību uzdevumu veikšanai tiks pielietota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību, tomēr, ja tāda tiek atrasta, to nedrīkst aiztikt.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolas aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt uz tālruņa  numuru: 29198089.

Operatīvā informācija par NBS Instruktoru skolas aktivitātēm iespēju robežās tiek publicēta Facebook lapā @macibuvadibaspavelnieciba un Instagram lapā @macibuvadibaspavelnieciba.

Foto (ilustratīva nozīme): Nacionālās aizsardzības akadēmijas arhīvs.