AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 7. līdz 12. maijam

9.maijā Kuldīgas novadā norisināsies Eiropas dienai veltīti pasākumi.

Plašāka informācija ŠEIT>>

  1. un 11.maijā Skrundā – Skrundas svētki 2024 “Esi viens no”.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Aicina uz ikgadējām iedzīvotāju sapulcēm.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pagarināta pieteikšanās darbībai Kuldīgas novada iedzīvotāju padomēs.

Tās iecerēts veidot katrā no pagastiem, kā arī pilsētās – Kuldīgā un Skrundā.

Plašāka informācija ŠEIT>>

________________________

Otrdien, 7.maijā

12.00 Kuldīgas novada labāko skolēnu pieņemšana pie Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas Ineses Astaševskas. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīgā.

Trešdien, 8.maijā

9.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska Zoom platformā piedalās RACA sanāksmē.

17.30 Kabiles pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Saieta nams “Sencis”, Kabiles pagasts, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 9.maijā

10.00 Kuldīgas novada pašvaldības vadības pārstāvju saruna Zoom platformā ar nodibinājuma “Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” pārstāvi par iespējamu pašvaldības stipendijas administrēšanu.

12.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska piedalās vecpilsētas dārza atklāšanā. Norises vieta – Baznīcas iela 30, Kuldīga.

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska tiekas ar biedrības “Usmas krasti” pārstāvjiem, lai pārrunātu Usmas ezera tūrisma attīstības iespējas. Norises vieta – viesu nams “Bukdangas” Bukdangas, Ģibuļu pagasts, Talsu novads.

17.00 skvērā pie Adatu fabrikas – ikviens aicināts piedalīties radošā darbnīcā, lai kopā ar māksliniekiem Ievu Vītolu-Lindkvistu un Oli Lindkvistu apgleznotu buru.

Uzreiz pēc darbnīcas, 18.00 buru turpat arī uzvilksim. Kopumā šajā laikā visā Eiropas kultūras galvaspilsētas teritorijā dažādās vietās tiks uzvilktas 100 buras. Vismaz pa vienai burai arī katrā Kuldīgas novada pilsētā un pagastā.

Piektdien, 10.maijā

10.00 Skrundas svētku 2024 “Esi viens no” svinīgā atklāšana.

Sestdien, 11.maijā

Skrundas svētki 2024 “Esi viens no”.

Esi viens no tiem, kas dosies baudīt svētku piedāvājumu – nakts orientēšanās piedzīvojumu “Skrundas leģendām pa pēdām”, Skrundas dižlomu Ventas krastā, mājražotāju un amatnieku tirgu “Skrundenieku dižandele”, pilsētas modināšanu “Diena šeit mums kopā sākas, izbaudīsim to kā nākas!”, bērnu un jauniešu aktivitātes, zemessargu sagatavotos uzdevumus, laivu parādi “Skrundas leģendas”, svētku koncertu un zaļumballi Skrundas estrādē.

12.00 Kuldīgas pilsētas estrādē – Ģimenes diena “Lecam vasarā!”.

Aktīvi, radoši, smaidīgi, gatavosimies vasarai.

kalendars_05_07_2024