AktualitātesPašvaldībaUzņēmējiemPagastiKonkursiAtbalsts iedzīvotājiemSvarīgi

Aicina pieteikties projektu konkursā uzņēmumu radīšanai un attīstībai

Topošos un esošos uzņēmējus aicina pieteikties projektu konkursā un saņemt līdzfinansējumu.

Arī šogad topošie un esošie uzņēmēji aicināti pieteikties pašvaldības projektu konkursā “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Kuldīgas novadā”. Pieteikumu iesniegšana notiek līdz 5. septembrim.

Šajā gadā konkursā var piedalīties fiziskas personas, kuras plāno dibināt SIA un saimniecisko darbību veikt Kuldīgas novadā, kā arī juridiskas personas, kuru komercdarbības veids ir SIA. Topošie un esošie uzņēmēji var pretendēt uz līdzfinansējumu līdz 4000 EUR, nodrošinot līdzfinansējumu ne mazāku par 20% no projekta attiecināmo izmaksu summas. Konkursa kopējais finansējums paredzēts 30 000 EUR

Katrs pretendents var iesniegt vienu projekta pieteikumu, taču konkursā nevar piedalīties pretendenti, kuri jau iepriekš saņēmuši līdzfinansējumu projekta īstenošanai.

Aizpildītās veidlapas līdz ar pavaddokumentiem, kas detalizēti uzskaitīti un aprakstīti konkursa nolikumā, iesniedzamas:

• klātienē Kuldīgas attīstības aģentūrā, Pilsētas laukumā 3, Kuldīgā,
  • elektroniski, parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot e-pastā kaa@kuldigasnovads.lv.

Iesniegtos projektus izvērtēs konkursa komisija, aicinot pretendentus klātienē prezentēt iesniegtās projektu idejas, bet gala lēmumu par finansējuma piešķiršanu pieņems Kuldīgas novada dome.

Konkurss pirmo reizi tika izsludināts 2022. gada un līdz šim atbalstīti 30 uzņēmēji.

Nolikums 2024 atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai

Pielikums_1_projekta_pieteikums