AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 15. līdz 21. aprīlim

Aicina uz ikgadējām iedzīvotāju sapulcēm.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 15. aprīlī

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

17.30 Jaunmuižas pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Jaunmuižas skola, Skrundas pagasts, Kuldīgas novads.

Otrdien, 16. aprīlī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

15.00 Kuldīgas novada vadība tiekas ar Raņķu pagasta pārvaldes darbiniekiem. Norises vieta – “Sākumskola”, Raņķi, Raņķu pagasts, Kuldīgas novads.

Trešdien, 17.aprīlī

12.00 Kuldīgas novada mārketinga un komunikācijas stratēģijas 2024. – 2029.gadam projekta publiskā apspriešana. Nories vieta – platformā Zoom.

Saite uz Zoom Meeting ŠEIT>>

17.30 Alsungas pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Alsungas kultūras nams, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 18.aprīlī

10.00 Uzņēmējdarbības atbalsta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

13.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētajas vietnieks Artis Roberts piedalās Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandiera maiņas ceremonijā. Norises vieta – Skrundas estrāde, Skrunda, Kuldīgas novads.

14.00 Finanšu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Piektdien, 19.aprīlī

13.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska piedalās Kurzeme plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē. Tās ietvaros plānota saruna ar Ekonomikas ministru Viktoru Valaini. Norises vieta – Kurzemes plānošanas reģiona Administrācija, Rīga, Valguma iela 4a.

19.00 Kuldīgas kultūras centrā – INGUS ULMANIS. 60 gadu jubilejas koncerts “Kā man laiku apvaldīt?”. Biļetes kultūras centra kasē un bilesuparadize.lv.

Sestdien, 20.aprīlī

9.00 Sezonas otrais posms taku skrējienu seriālā “Stirnu buks 2024” – Suitu zemes Stirnu buks. Plašāka informācija ŠEIT>>

14.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska atklāj Latvijas kausa telpu futbola finālturnīru. Norises vieta – KNSS halle, Piltenes 25, Kuldīga.

16.00 Skrundas kultūras namā – senioru kora “Skrunda” svētku koncerts “Skaistākie mirkļi”. Piedalās Ainars Bumbieris un draugi no Talsiem.

18.00 Kuldīgas kultūras centrā – Vidējās paaudzes deju koncerts “Lai rīb visi Ventas krasti”. Piedalās VPDK “Bandava”, VPDK “Bandzenieki”, VPDK “Talsu Kurši”, VPDK “Sābri”, VPDK “Mudurs”. Biļetes cena 5 EUR. Biļetes Kuldīgas kultūras centra kasē. Biļešu iegāde tikai skaidrā naudā.

kalendars_04_15_2024