AktualitātesPašvaldībaDome

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS no 8. līdz 14. aprīlim

No 8. līdz 12.aprīlim piedalies pasākuma “Pieaugušo izglītības dienas Kurzemē” aktivitātēs. Plašāka informācija ŠEIT>>

Aicina uz ikgadējām iedzīvotāju sapulcēm.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Aicina ikvienu pieteikties darbībai Kuldīgas novada iedzīvotāju padomēs.

Tās iecerēts veidot katrā no pagastiem, kā arī pilsētās – Kuldīgā un Skrundā.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 8.aprīlī

17.30 Īvandes pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Īvandes muižas zāle, Īvandes pagasts, Kuldīgas novads.

Otrdien, 9.aprīlī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska pasniedz piemiņas dāvanas – sudraba karotītes, 2023.gada otrajā pusē dzimušajiem mazuļiem. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

18.30 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska Zoom platformā piedalās iedvesmas sarunā “Par dzīvi mainošiem lēmumiem un 365 iespējām, ko nepalaist garām”.

Trešdien, 10.aprīlī

13.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska piedalās RACA organizētā sanāksmē, kuras laikā tiksies ar LR labklājības ministru Uldi Auguli. Norises vieta – Grēcinieku iela 1, Rīga.

Ceturtdien, 11.aprīlī

11.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētajas vietnieks Artis Roberts piedalās KPR Attīstības padomei organizētā sanāksmē ar Valsts vides dienesta Dienvidrietumu reģionālās pārvaldes vadītāju Hardiju Verbeli. Norises vieta – Brocēnu pilsētas un Cieceres pagasta apvienības pārvalde, Lielcieceres iela 3, Brocēni.

14.00 Attīstības komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Piektdien, 12.aprīlī

12.00 TET RALLY LATVIA preses konference par rallija norisi Kuldīgas novadā no 18. līdz 21.jūlijam. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

14.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska piedalās Latvijas e-grāmatu bibliotēkas 5 gadu jubilejas pasākumā. Norises vieta – Kuldīgas Mākslas nams, 1905.gada iela 6, Kuldīga.

19.00 Kuldīgas kultūras centrā – komēdijšovs “Mēs Jūs Mīlam: WTF”.

Šovmeņi Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks izspēlēs improvizētas etīdes, jau iepriekš sagatavotus stāstus un skečus, dziedās dziesmas. Ieteicamais apmeklētāja vecums: 16+. Komēdijšovā reizēm tiek lietoti necenzēti vārdi! Biļetes bezrindas.lv.

Sestdien, 13.aprīlī

12.00 Skrundas kultūras namā – mazo vokālistu konkurss “Skrundas balss”.

19.00 Kuldīgas kultūras centrā – grupas “Galaktika” jaunā albuma prezentācijas koncerttūre “MUMS PIEDER TIK DAUDZ”. Biļetes kultūras centra kasē un bilesuparadize.lv.

kalendars_04_08_2024