AktualitātesPašvaldība

Plānoto notikumu kalendārs no 4. līdz 10. martam

plānoto notikumu kalendārs

Aicina uz ikgadējām iedzīvotāju sapulcēm.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina iedzīvotāju iniciatīvu konkursa “Darīsim paši” jauno kārtu. Pieteikšanās iedzīvotāju iniciatīvu konkursam līdz 2024.gada 11.martam.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 4.martā

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – SIA “Skrundas komunālā saimniecība”, Stūra iela 7, Skrunda, Kuldīgas novads.

17.30 Rumbas pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – “Atvasītes”, Rumbas pagasts, Kuldīgas novads.

Otrdien, 5.martā

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētajas vietnieks Artis Roberts piedalās Kuldīgas Invalīdu biedrības gada atskaišu sapulcē. Norises vieta – Ventspils iela 16, Kuldīga.

Trešdien, 6.martā

10.00 Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

12.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska paraksta LR Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas universitātes un pašvaldības trīspusējo vienošanos par kvalitatīvas izglītības pieejamību novados, lai nodrošinātu skolotāju sagatavošanu un profesionālo pilnveidi. Norises vieta – Raiņa bulvāris 19, Rīga.

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska tiekas ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču. Norises vieta – Rīgas pils, Pils laukums 3, Rīga.

15.00 Teritorijas plānojuma 2025.-2037.gadam izstrādes darba grupas tikšanās Pelču pagastā. Norises vieta – Pelču pagasta pārvalde, “Pagastlejas”, Pelču pagasts, Kuldīgas novads.

17.30 Nīkrāces pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Nīkrāces Atpūtas centrs, Nīkrāces pagasts, Kuldīgas novads.

Piektdien 8.martā

12.00 kultūras centrā – Latvijas Nacionālā teātra viesizrāde “Divas pasaules”.
Biļetes cena 10 EUR. Biļetes nopērkamas Kuldīgas kultūras centra kasē un bilesuparadize.lv. Izrādi iespējams apmeklēt arī kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Sestdien, 9.martā

14.00 Kuldīgas kultūras centrā – šovs KLAUNI KOSMOSĀ U-TA-TA!
Pasaules smieklīgākie klauni atgriežas pie bērniem. Bērni līdz 3 gadu vecumam kopā ar vecākiem ieeja bez maksas (bez papildu sēdvietas). Biļetes Kuldīgas kultūras centra kasē un bilesuparadize.lv.

18.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska un izpilddirektors Rimants Safonovs piedalās Jaunatnes darbinieku godināšanas pasākumā. Norises vieta – Kuldīgas jauniešu māja, Jelgavas iela 26, Kuldīga.

Svētdien, 10.martā

15.00 Kuldīgas kultūras centrā – komēdija “TĀDA ES ESMU”.

Komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Galveno lomu izrādē attēlos aktrise Zane Daudziņa. Biļetes Kuldīgas kultūras centra kasē un bilesuparadize.lv.

kalendars_03_04_2024