AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 29. aprīļa līdz 5. maijam

Aicina uz ikgadējām iedzīvotāju sapulcēm.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pagarināta pieteikšanās darbībai Kuldīgas novada iedzīvotāju padomēs.

Tās iecerēts veidot katrā no pagastiem, kā arī pilsētās – Kuldīgā un Skrundā.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 29.aprīlī

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

17.30 Ēdoles pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Ēdoles kultūras nams, Ēdoles pagasts, Kuldīgas novads.

Otrdien, 30.aprīlī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 1.maijā

18.00 Kuldīgas kultūras namā – koncertprogramma “Pašas skaistākās dziesmas”.

Anta Eņģele, Marko Ojala. Skanēs Raimonda Paula, Ivara Vīgnera, Jāņa Sildega, Ulda Stabulnieka, Jāņa Lūsēna un citu autoru dziesmas. No jauna ieskanēsies kādreiz tik populārās dziesmas no Fredija Kvinna repertuāra. Biļetes Kuldīgas kultūras centra kasē un bilesuparadize.lv.

Piektdien, 3.maijā

10.00 Kuldīgas novad pašvaldība piedalās Lielajā Talkā un stāda eglītes Snēpeles pagasta “Mūrnieku karjerā”.

12.00 līdz 13.30 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

18.00 Kuldīgas kultūras centrā – muzikāls uzvedums “Ķepaiņiem pa pēdām”.

Draugi, katram no mums piemīt kāds īpašs talants! Dosimies ķepaiņiem pa pēdām, lai noskaidrotu, kas tad ir Čeiza, Rabla, Everestas un viņu draudzenīšu Sanijas un Sāras talanti. Mērķauditorija – 3 līdz 10 gadus veci bērni – pirmsskolas izglītības iestāžu un 1. līdz 4. klašu audzēkņi. Bērniem līdz 1 gada vecumam (ieskaitot) – ieeja bez maksas. Īpašais viesis – aktrise Vita Baļčunaite. Biļetes Kuldīgas kultūras centra kasē un bilesuparadize.lv

Sestdien, 4.maijā

12.00 Rātslaukumā – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas pasākums.

10.00 Skrundas pilskalnā – Skrundas pilskalna skrējiens.

kalendars_04_29_2024