PašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 26. līdz 3. martam

plānoto notikumu kalendārs

Aicina uz ikgadējām iedzīvotāju sapulcēm.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina iedzīvotāju iniciatīvu konkursa “Darīsim paši” jauno kārtu. Pieteikšanās iedzīvotāju iniciatīvu konkursam līdz 2024.gada 11.martam.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 26.februārī

15.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētajas vietnieks Artis Roberts piedalās LPS organizētajā sanāksmē ar Klimata un enerģētikas ministru Kasparu Melni, lai pārrunātu ministrijas konceptu saistībā ar vēja elektrostaciju maksājumiem vietējās kopienas attīstībai. Nories vieta – Klimata un enerģētikas ministrija, Maskavas iela 165, Rīga.

17.30 Snēpeles pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Kultūras nams, Snēpeles pagasts, Kuldīgas novads.

Otrdien, 27.februārī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 28.februārī

17.30 Turlavas pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Kultūras nams, Turlavas pagasts, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 29.februārī

14.00 Domes sēde. Norises vieta – Ēdoles pagasta pārvalde, Dārza iela 6, Ēdole, Kuldīgas novads.

Piektdien 1.martā

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska un izpilddirektors Rimants Safonovs piedalās Skrundas uzņēmēju pasākumā “Domāt. Darīt. Augt.” Norises vieta –  Skrundas Jauniešu centrs, Lielā iela 1A, Skrunda.

13.00 Mākslinieciskās padomes sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

19.00 Kuldīgas kultūras namā – draiska attiecību komēdija “CAURSTAIGĀJAMĀ GUĻAMISTABA”.
Jaunā komēdija pārsteigs ar spožiem personāžiem komiskās situācijās. Uz skatuves būs Elīna Vāne vai Inga Misāne – Grasberga, Imants Strads vai Normunds Laizāns, Lelde Dreimane vai Elīna Bojarkina, Lauris Dzelzītis un Ivo Martinsons. Tā būs asprātīga situāciju komēdija par pārpratumiem divu laulāto pāru attiecībās. Darbība noris divās guļamistabās blakus dzīvokļos gandrīz vienlaikus. Komēdijas āķis – cik viens pret otru esam godīgi, vai dzīves piedzīvojumu pikantuma meklēšana ir tā vērta. Biļetes Kuldīgas kultūras centra kasē un bilesuparadize.lv

Sestdien, 2.martā

19.00 Kuldīgas kultūras namā – KRAUZE pret KRAUZI – sarunu vakars ar muzikāliem elementiem, vada Ojārs Rubenis.
Iemīļotas TV ētera personības, brāļi Valters un Arnis Krauzes ielūdz uz sarunu vakaru vieglā, neformālā gaisotnē ar mūzikas un spēles elementiem. Sarunas, video stāsti par dzīvi, tās priekiem, kurioziem un likstām, pastāvošo iekārtu u.tml. Vakara gaitā 5 sarunu raundi un muzikālais pavadījums kopā mūziķu grupa maestro Kristapa Krievkalna vadībā. Neiztrūks arī pārsteiguma elementi – katrs vakars būs īpašs un atšķirīgs, jo katrā reizē būs kāds slepenais viesis – kāda visiem labi zināma un sabiedrībā iemīļota personība, kura saistīta ar konkrēto pilsētu.

Svētdien, 3.martā

11.00 Kuldīgas novada pašvaldības vadības pārstāvji piedalās atceres pasākumā par godu 1919.gada 3.martam, kas Rudbāržos sākās Latvijas atbrīvošana pulkveža Oskara Kalpaka vadībā. Norises vieta – Rudbāržu muiža, Rudbāržu pagasts, Kuldīgas novads.

kalendars_02_26_2024