AktualitātesPašvaldība

Plānoto notikumu kalendārs no 22. aprīļa līdz 28. aprīlim

Aicina uz ikgadējām iedzīvotāju sapulcēm.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pagarināta pieteikšanās darbībai Kuldīgas novada iedzīvotāju padomēs.

Tās iecerēts veidot katrā no pagastiem, kā arī pilsētās – Kuldīgā un Skrundā.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 22.aprīlī

17.30 Padures pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Padures pagasta pārvalde, Padures pagasts, Kuldīgas novads.

Otrdien, 23.aprīlī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

11.00 Kuldīgas novada domes vadība tiekas ar Fudzi (Fuji, Japan) pašvaldības vadības pārstāvjiem, lai pārrunās turpmākās sadarbības iespējas abu pašvaldību starpā 2024.gadā. Norises vieta – Zoom platforma.

Trešdien, 24.aprīlī

9.30 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska piedalās Latvijas Pašvaldību savienības Reģionālās attīstības un sadarbības komitejas sēdē. Norises vieta – Microsoft Teams meeting.

12.00 līdz 14.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

17.30 Skrundas pilsētas iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Skrundas kultūras nams, Lielā iela 1a, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 25.aprīlī

10.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska un izpilddirektors Rimants Safonovs piedalās “Uzņēmēju brokastīs”. Norises vieta – Kuldīgas Adatu fabrika, Kalpaka iela 4, Kuldīga.

14.00 Domes sēde. Norises vieta – Raņķu pagasts, Kuldīgas novads.

19.00 Kuldīgas kultūras centrā – Stand-up komēdija “Stūrgalvis”. Pannas Teātris skatītājiem piedāvā jaunu izrādi ar aktieri Aināru Ančevski galvenajā un vienīgajā lomā. Biļetes kultūras centra kasē un bilesuparadize.lv.

Piektdien, 26.aprīlī

10.00 Kuldīgas novada domē pieredzes apmaiņas vizītē – Līvānu novada pašvaldības pārstāvji. Norises vieta – Kuldīgas novada domes, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

10.00 līdz 12.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

26. un 27. aprīlī jau astoņpadsmito reizi Kuldīgas novadā norisināsies Kurzemes stāstnieku festivāls “Ziv zup”, kura šī gada tēma ir “Latvietis un viņa koks”.

Plašāka informācijas ŠEIT>>

13:00 Kuldīgas novad pašvaldība piedalās Lielajā Talkā un stāda eglītes Snēpeles pagasta “Mūrnieku karjerā”

Aicinu visus piedalīties Lielajā Talkā piektdien, 26.aprīlī plkst.13.00 meža stādīšanas talkā. Stādīsim eglītes pašvaldības zemesgabalā “Mūrnieku karjers”, Snēpeles pagastā 18 km no Kuldīgas https://maps.app.goo.gl/FBYrnVnMoPpR9LsZ6 (orientieris blakus esošās mājas “Inkužas”, Snēpeles pagasts).  Stādīšana noritēs pa pāriem. Līdzi jāņem lāpsta, spainis (uz pāri), cimdi būs. Noslēgumā cienasts ar karstu zupu!

Sestdien, 27.aprīlī

11.00 līdz 16.00 Kuldīgas pilsētas dārzā – 18. Pavasara palu šovs Lido zivis Kuldīgā.

12.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska atklāj 18. Pavasara palu šovu  “Lido zivis Kuldīgā”. Norises vieta – Kuldīgas pilsētas dārzs, Kuldīga.

Lielā Talka– sakopsim novada teritoriju kopā!

Plašāka informācija par talkas norisi ŠEIT>>

kalendars_04_22_2024