AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 2. līdz 7. aprīlim

plānoto notikumu kalendārs

Aicina uz ikgadējām iedzīvotāju sapulcēm.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Aicina ikvienu pieteikties darbībai Kuldīgas novada iedzīvotāju padomēs.

Tās iecerēts veidot katrā no pagastiem, kā arī pilsētās – Kuldīgā un Skrundā.

Plašāka informācija ŠEIT>>

________________________

Otrdien, 2.aprīlī

12.00 Rātslaukumā – “Pusdienu tēja ar Ēvaldu Valteru”.

Aicinām ikvienu, ņemot līdzi savu mīļāko tējas krūzi, atnākt uz Rātslaukumu un sumināt mūsu novadnieku, Kuldīgas Goda pilsoni, leģendāro aktieri Ēvaldu Valteru 130. dzimšanas dienā.

16.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska sveic kuldīdznieci Līzi Rēfeldi 104 gadu jubilejā.

17.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska un vietnieks Artis Roberts piedalās Ēvalda Valtera piemiņas istabas atklāšanā. Norises vieta – “Pagastmāja”, 1.stāva zāle, Kurmāles pagasts, Kuldīgas novads.

Trešdien, 3.aprīlī

10.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska un izpilddirektors Rimants Safonovs piedalās tūrisma nozares pārstāvju sanāksmē ”5 malki svaiga gaisa”. Norises vieta – Klavins Piano koncertzāle, Kaļķu iela 16, Kuldīga.

13.00 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska piedalās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētajā Biznesa klubā “Vēja enerģijas attīstība Kurzemes reģionā”. Norises vieta – Kuldīgas Mākslas nams, 1905. gada iela 6, Kuldīga.

17.30 Pelču pagasta iedzīvotāju sapulce.

Norises vieta – Pelču tautas nams, Pelču pagasts, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 4.aprīlī

9.00 – 12.00 Ēnu diena Kuldīgas novada pašvaldībā.

Sestdien, 6.aprīlī

18.00 Skrundas kultūras namā – Skrundas kultūras nama sieviešu kora “Sonante” 65 gadu jubilejas koncerts “Dziesmā man mūžos būt…”. Kopā ar Jāni Strazdu, Andri Ērgli un pavadošu grupu koncertā izskanēs Jāņa Strazda radītie skaņdarbi.

kalendars_04_02_2024