AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 19. līdz 25.februārim

plānoto notikumu kalendārs

Aicina uz ikgadējām iedzīvotāju sapulcēm.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Līdz 2024.gada 20.februārim aicina pieteikties finansējumam sociālās jomas biedrību un nodibinājumu darbības atbalstam. Plašāka informācija ŠEIT>>

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina iedzīvotāju iniciatīvu konkursa “Darīsim paši” jauno kārtu. Pieteikšanās iedzīvotāju iniciatīvu konkursam līdz 2024.gada 11.martam.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 19.februārī

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

17.30 Rudbāržu pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Centra iela 4, Rudbārži, Rudbāržu pag., Kuldīgas novads.

Otrdien, 20.februārī

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiešsaistes platformā Zoom piedalās RACA biedru kopsapulcē.

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 21.februārī

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

10.00 Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču, lai klātienē pārrunātu Liepājas kā 2027.gada Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas īstenošanas gaitu un ar šo programmu saistītos jautājumus. Norises vieta – Rīgas pils, Pils laukums 3, Rīga.

17.30 Gudenieku pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – „Pagastmāja”, Gudenieku pagasts, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 22.februārī

14.00 Finanšu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Piektdien, 23.februāris

13.00 līdz 16.30 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

15.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts piedalās LU Kuldīgas filiāles absolventu izlaiduma svinībās. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela32, Kuldīga.

Sestdien, 24.februāris

10.30 līdz 16.00 laulību reģistrācija.

10.00 pie Kuldīgas vieglatlētikas manēžas – Kuldīgas novada atklātās 13. ziemas sporta spēles. Dienas programmā – svinīgā atklāšana, kāršu spēle “zolīte”, darts, novuss, šaušana ar pneimatisko šauteni, sacensības vieglatlētikā, svara stieņa spiešana guļus, 3×3 basketbola mači, galda teniss, 3×3 dīķa hokejs, peldēšana, slēpošana un zemledus makšķerēšana.

Pieteikties līdz 23. februāra plkst. 12.00, rakstot e-pastu uz sneidereinita@inbox.lv.

Vairāk informācijas www.kuldigasports.lv

14.00 Kuldīgas Sv.Annas evaņģēliski luteriskajā baznīcā – koru koncerts Ukrainas atbalstam “Kopā līdz uzvarai”.

24. februārī – dienā, kad pirms 2 gadiem sākās Krievijas pilna mēroga karš Ukrainā, Kuldīgas Svētās Annas evaņģēliski luteriskajā baznīcā plkst. 14.00 notiks koncerts Ukrainas atbalstam “KOPĀ LĪDZ UZVARAI”.

Mūzika ir veids, kā varam atbalstīt Ukrainu un tās iedzīvotājus. Vairāk kā 100 dziedātāju kopkoris koncertā izdziedās gan ukraiņu komponistu dziesmas, gan dziesmas no pagājušā gadā izskanējušajiem Vispārējiem latviešu dziesmu un deju svētkiem.

Koncerta mākslinieciskais vadītājs Andis Groza, koncertmeistare Evija Auziņa.

Piedalās: P/A “Kuldīgas kultūras centrs” kamerkoris “Rāte” (mākslinieciskais vadītājs Andis Groza, kormeistare Inese Krūmiņa), P/A “Kuldīgas kultūras centrs” jauktais koris “Ventava” (kormeistare Mārīte Vāvera), P/A “Kuldīgas kultūras centrs” sieviešu koris “Gaisma” (mākslinieciskā vadītāja Jana Paipa, kormeistare Ance Jankovska), Skrundas Kultūras nama sieviešu koris “Sonante” (mākslinieciskā vadītāja Laimdota Mūrniece), Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra “Mazā ģilde” jauktais koris “Sonore” (mākslinieciskais vadītājs Andis Groza, diriģents Andris Pujāts, vokālais pedagogs Kārlis Saržants).

Lai atbalstītu Ukrainu, koncerta laikā tiks vākti ziedojumi. Ziedojumi tiks izmantoti humānās palīdzības iegādei.

18.00 Kuldīgas kultūras centrā – Tautas deju koncerts “Visi ceļi ved uz Kuldīgu”.
Koncertā piedalās: TDA “Venta”, VPDK “Bandava” un SDK “Kuldīdznieks” (Kuldīga), Zemessardzes DA “Bramaņi” un VPDK “Dižbramaņi” (Rīga), TDA “Līgo studija” (Rīga) JDK “Liedags” (Ventspils), VPDK “Ūsa” (Salaspils). Biļetes cena 5 EUR. Iepriekšpārdošana Kuldīgas kultūras centra kasē. Biļetes nopērkamas tikai skaidrā naudā.

18.00 Skrundas kultūras namā – Stand-up komēdija “Tāda es esmu”.

Komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Galveno lomu izrādē attēlos aktrise Zane Daudziņa. Biļetes iepriekšpārdošanā Skrundas Bērnu bibliotēkā vai www.bilesuparadize.lv.

kalendars_02_19_2024