AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 18. līdz 24. martam

plānoto notikumu kalendārs

Aicina uz ikgadējām iedzīvotāju sapulcēm.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Aicina ikvienu pieteikties darbībai Kuldīgas novada iedzīvotāju padomēs.

Tās iecerēts veidot katrā no pagastiem, kā arī pilsētās – Kuldīgā un Skrundā.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Aicina pieteikt projektus Kurzemes kultūras programmai.

Lai veicinātu kultūras pieejamību sabiedrībai, Kurzemes plānošanas reģions izsludina Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma” projektu konkursu “Kurzemes kultūras programmā 2024”. Plašāka informācija ŠEIT>>

Pieteikumi “Kurzemes kultūras programmā 2024” tiek pieņemti līdz šī gada 27. martam.

Pirmdien, 18.martā

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas Adatu fabrika, Kalpaka iela 4, Kuldīga.

17.30 Kurmāles pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Pagastmāja, Kurmāles pagasts, Kuldīgas novads.

Otrdien, 19.martā

9.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska piedalās Latvijas Pašvaldību savienības organizētajā apmācību seminārā “Labas pārvaldības principu stiprināšana Latvijas pašvaldībās”. Norises vieta – Jaunpils pils, Tukuma novads.

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 20.martā

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

9.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska un vietnieks Artis Roberts piedalās Kuldīgas pašvaldības Civilās aizsardzības komisijas kopējās mācībās ”Pilskalns 2024”. Norises vieta – “Mežaine”, Raņķu pagasts, Kuldīgas novads

10.00 Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

15.00 Teritorijas plānojuma 2025.-2037.gadam izstrādes darba grupas tikšanās Raņķu pagastā. Norises vieta – Raņķu pagasta pārvaldes pasākumu zāle,  Raņķu pagasts, Kuldīgas novads.

17.30 Rendas pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Rendas pagasta pārvalde, Rendas pagasts, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 21.martā

10.00 Uzņēmējdarbības atbalsta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

14.00 Finanšu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Piektdien 22.martā

15.30 Kuldīgas novada domē viesojas Vācijas vēstnieks Latvijā Kristians Helts (Christian Heldt). Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

18.00 Kuldīgas Mākslas namā Jöran Steinhauer koncerts “PILSĒTA VIENO. PILSĒTA SKAN”. Akcijā “LV81” ar īpašu koncertu Jöran Steinhauer viesosies katrā Latvijas pilsētā, lai vairotu kopības sajūtu, savstarpēju sirsnību un rīkotu draudzības svētkus. Projekts turpināsies līdz tiks apbraukāta katra astoņdesmit viena pilsēta. Projekta galvenā ideja izteikta frāzē “Pilsēta vieno, pilsēta skan”. Ieeja pasākumā ir bez maksas!

Sestdien, 23.martā

11.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

12.00 līdz 16.00 Kuldīgas novada muzejā – ģimeņu padarīšana “Lieldienas”.
Aicinām pilnvērtīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, nodoties dažādām radošām aktivitātēm un izzināšanai. Ieeja pasākumā bez maksas. Tālrunis informācijai 22015462.

18.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska apmeklē Skrundas senioru deju kolektīva “Virši” 20 gadu jubilejas koncertu. Norises vieta – Skrundas kultūras nams, Lielā iela 1a, Skrunda.

Svētdien, 24.martā

16.00 Kuldīgas kultūras centrā – Ģirta Ķestera jubilejas izrāde “Vīrietis kurš gaida”.
Uz skatuves Ģirts Ķesteris nebūs viens. Viņam pievienosies Lelde Dreimane vai Ērika Eglija – Grāvele. Biļetes kultūras centra kasē un bilesuparadize.lv.

kalendars_03_18_2024