AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 13. līdz 19. maijam

Aicina uz ikgadējām iedzīvotāju sapulcēm.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pagarināta pieteikšanās darbībai Kuldīgas novada iedzīvotāju padomēs.

Tās iecerēts veidot katrā no pagastiem, kā arī pilsētās – Kuldīgā un Skrundā.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 13.maijā

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

17.30 Raņķu pagasta iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Raņķu pasākuma zāle, Raņķu pagasts, Kuldīgas novads.

Otrdien, 14.maijā

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 15.maijā

10.30 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska Zoom platformā piedalās RACA sanāksmē.

12.00 – 13.40 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

15.00 Civilās aizsardzības komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

17.30 Kuldīgas pilsētas iedzīvotāju sapulce. Norises vieta – Kuldīgas kultūras nams, Piltenes iela 32, Kuldīga.

Ceturtdien, 16.maijā

10.30 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska piedalās Kuldīgas novada pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņu Mazo dziesmu un deju svētku svinīgajā gājienā. Norises vieta – Kuldīgas pilsētas estrāde, Kuldīga.

14.00 Attīstības komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Piektdien, 17.maijā

9.45 Kuldīgas novada pašvaldības priekšsēdētaja Inese Astaševska piedalās dzejnieka Viļa Plūdoņa 150.jubilejai veltītā konkursa noslēguma pasākumā – jaunatnes radošo mākslu simpozijā “Sirdsvārdi Latvijai”. Norises vieta – Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums, Liepājas iela 31, Kuldīga.

10.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

15.00 Japānas vēstnieka Latvijā Jasuši Takases vizīte Kuldīgas novada domē. Norises vieta – Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

18.00 Kuldīgas kultūras centrā – BDK “Stariņš” sezonas noslēguma koncerts. Ieeja 3 EUR.

Sestdien, 18.maijā

11.00 līdz 15.30 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

14.00 Kuldīgas kultūras centrā – novada deju kolektīvu koncerts.

Sīkāka informācija pie novada deju kolektīvu virsvadītājas Ramonas Irbes pa tālr. 29140883.

19.00 – 24.00 starptautiskā akcija “Muzeju nakts”. Norises vieta – Kuldīgas novada muzejs, Pils iela 5, Kuldīga.

Akcijas ietvaros muzeji vērs durvis neierastā laikā, vakara stundās pēc darba laika beigām. Gan mazajiem, gan lielajiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja baudīt aizraujošas aktivitātes, aplūkot spoguļu atspulgu dažādību, iejusties disko ritmos, kā arī iepazīt muzeja ekspozīcijas un izstādes bez maksas.

Plašāka informācija par Muzeju nakts pasākumi Kuldīgas novadā  ŠEIT>>

19:00 Skvērā pie kafejnīcas “Riverside” Kuldīgā tiks atklāts vides stends, kas ar papildinātās realitātes palīdzību ļaus ieraudzīt senās Kuldīgas pils aprises.

Projekts izstrādāts,  SIA “Arhitektoniskās izpētes grupai” sadarbojoties ar virtuālās platformas uzturētāju biedrību “ART+”  un Kuldīgas novada pašvaldību.

Svētdien, 19.maijā

17.00 Kuldīgas kultūras centrā kopā ar grupu “Kopā Reti Esošu Draugu Organizācija” omulīgā gaisotnē pie galdiņiem, svinēsim svētkus vasarai un “Credo” izpildītajai mūzikai. Ieeja 10 EUR. Biļetes bilesuparadize.lv un KKC kasē.

kalendars_05_13_2024