AktualitātesUzņēmējiemSvarīgi

Pasaki paldies uzņēmējam: Uzņēmēju gada balva 2024

No 8. līdz 29. jūlijam iedzīvotāji aicināti pateikt paldies uzņēmējiem – ražotājiem, lauksaimniekiem, tūrisma nozarē strādājošajiem, amatniekiem vai ikvienam citam, kurš pelnījis atzinību par labi sniegtu pakalpojumu vai paveiktu darbu.

Pateikt paldies iespējams, aizpildot konkursa “Kuldīgas novada uzņēmēju gada balva 2024” anketu elektroniski vai drukātā formā.

Elektroniski anketa atrodama pašvaldības sociālo tīklu kontos, kā arī mājaslapā www.kuldigasnovads.lv, kur pieejams arī konkursa nolikums, savukārt drukātas veidlapas pieejamas:

  • Kuldīgas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Baznīcas ielā 1, kā arī jebkurā Kuldīgas novada pašvaldības pagasta/ pilsētas pārvaldē,
  • SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” Klientu apkalpošanas zālē, Pilsētas laukumā 2,
  • Rūtas Eglītes ģimenes ārsta praksē Smilšu ielā 22,
  • laikraksta “Kurzemnieks” redakcijā 1905. gada ielā 19,
  • veikalā “Elvi/ Skrunda” Ventas ielā 16, Skrundā,
  • Kuldīgas Galvenajā bibliotēkā, 1905. gada ielā 6,
  • Skrundas pilsētas bibliotēkā, Lielā ielā 1a, Skrundā.

Aizpildītās veidlapas jāievieto tām paredzētajās kastēs.

Dalībai konkursā aicinām pieteikt uzņēmumus (uzņēmējus), kuru saimnieciskā darbība norit Kuldīgas novada teritorijā neatkarīgi no juridiskā statusa un darbības nozares, individuālā darba veicējus, kuri reģistrējuši un veic saimniecisko darbību Kuldīgas novadā, uzņēmumus un to struktūrvienības, kas Kuldīgas novada teritorijā veic saimniecisko darbību, bet reģistrētas citur, kā arī amatniekus, kuri ir fiziskas personas un var būt arī citu uzņēmumu darbinieki.

Konkursā pretendentus suminās septiņās kategorijās – Novada lauksaimnieks 2024, Novada ražotājs 2024, Novada pakalpojums 2024, Novada amatnieks 2024, Novada tūrisma uzņēmējs 2024, Novada jaunuzņēmums 2024 un Iedzīvotāju simpātija 2024.

Papildus tiks sumināti uzņēmēji nominācijā  Novada investīcija būvniecībā 2024, kas saskaņā ar Kuldīgas novada pašvaldības būvvaldes datiem ir ieguldījuši lielākās investīcijas būvniecībā Kuldīgas novadā (2023. gadā ekspluatācijā nodotie objekti).

Konkursam “Kuldīgas novada uzņēmēju gada balva 2024” pieteiktos pretendentus izvērtēs konkursa vērtēšanas žūrija, kura iespēju robežās apmeklēs izvirzītos uzņēmumus un tiksies ar to īpašniekiem un darbiniekiem.

Konkursa uzvarētājus apbalvos svinīgā noslēguma pasākumā.

Konkurss “Kuldīgas novada uzņēmēju gada balva” tiek rīkots no 2008. gada ar mērķi apzināt un godināt novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību.

ANKETU AIZPILDI UN PASAKI PALDIES UZŅĒMĒJAM ŠEIT: https://arcg.is/1b9TDe3 

KULDĪGAS NOVADA UZŅĒMĒJU GADA BALVA 2024 NOLIKUMS

ANKETA