Braukšanas maksas atvieglojumi Kuldīgas novadā

1. Mācību gada laikā tiesības uz braukšanas maksas atvieglojumiem 100 % apmērā sabiedriskajos transportlīdzekļos, kas pārvadā pasažierus pilsētas nozīmes un reģionālās nozīmes maršrutos Kuldīgas novada administratīvajā teritorijā, ja braucieni saistīti ar nokļūšanu no dzīvesvietas līdz izglītības iestādei un atpakaļ, ir izglītojamajiem, kas izglītību iegūst kādā no Kuldīgas novadā esošajām vispārējās, profesionālās un/vai profesionālās ievirzes (sporta, mūzikas vai mākslas) izglītības iestādēm.
  2. Tiesības uz braukšanas maksas atvieglojumiem 100 % apmērā sabiedriskajos transportlīdzekļos pilsētas nozīmes un reģionālās nozīmes maršrutu tīklu maršrutos Kuldīgas novada teritorijā, bet ne vairāk kā 60 EUR apmērā gadā, ir Kuldīgas novadā deklarētiem nestrādājošiem pensionāriem, kuri vecāki par 73 gadiem.

Informācija par pakalpojuma saņemšanu ŠEIT

Pagastos deklarēti iedzīvotāji pakalpojumu var saņemt attiecīgajā pagasta pārvaldē.
Informācija par pagastu pārvaldēm ŠEIT

Nepieciešamības gadījumā ar jautājumiem vērsties Kuldīgas novada pašvaldības apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centrā.
Adrese: Baznīcas iela 1, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV – 3301.
Tālrunis: 63322469; 29579618.

Saziņai elektroniski:
– Kuldīgas novada pašvaldības E-ADRESE
– E-pasts: dome@kuldiga.lv
Lai elektroniski sagatavots dokuments iegūtu juridisku spēku, tam jābūt noformētam atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajām dokumentu noformēšanas prasībām, parakstītam ar drošu elektronisko parakstu, jāsatur laika zīmogs.