Atļaujas izsniegšana neformālās izglītības programmas īstenošanai

Atļauju neformālās izglītības programmas īstenošanai izsniedz vai to anulē attiecīgās administratīvās teritorijas pašvaldība Ministru kabineta noteiktajā kārtībā. Neformālās izglītības programmas reģistrē attiecīgās administratīvās teritorijas pašvaldībā. Personas, kuras nav reģistrētas Izglītības iestāžu reģistrā, ir tiesīgas īstenot neformālās izglītības programmas pēc atļaujas saņemšanas. Akreditētas izglītības iestādes, kā arī Nacionālo bruņoto spēku vienības ir tiesīgas īstenot neformālās izglītības programmas bez atļaujas saņemšanas (Izglītības likuma 46. panta ceturtā daļa).

– Iesniegums atļaujas saņemšanai
– Iesniegums jaunas atļaujas saņemšanai (sakarā ar grozījumiem dokumentos, kas bijuši par pamatu atļaujas saņemšanai)
– Iesniegums atļaujas anulēšanai

Informācija par pakalpojuma saņemšanu ŠEIT

Pakalpojumu nodrošina Kuldīgas novada Izglītības pārvalde.
Adrese: Baznīcas iela 9, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV-3301.
Tālrunis: 26542280, 25484293, 63350635.
Darba laiki
Pirmdienās: 8.00 – 18.00;
Otrdienās: 8.00 – 17.00;
Trešdienās: 8.00 – 17.00;
Ceturtdienās: 8.00 – 17.00;
Piektdienās: 8.00 – 16.00.

Saziņai elektroniski:
– Kuldīgas novada Izglītības pārvaldes E-adrese
– E-pasts: izglitiba@kuldigasnovads.lv
Lai elektroniski sagatavots dokuments iegūtu juridisku spēku, tam jābūt noformētam atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajām dokumentu noformēšanas prasībām, parakstītam ar drošu elektronisko parakstu, jāsatur laika zīmogs.