Policija

VPKV skolēni apmeklē pašvaldības policiju un iepazīstas ar tās darbu

Kuldīgas pašvaldības policijā nesen notika īpaša tikšanās. Pašvaldības policijas telpas apmeklēja jauni un zinātkāri viesi no V. Plūdoņas Kuldīgas vidusskolas 3. un 4. klase, kas skolas nometnes ietvaros vēlējās iepazīties ar pašvaldības policistu darbu.

Kopumā tika uzņemti 16 bērni, tostarp arī četri ukraiņu bērni, kuri visi bija pārsteidzoši ieinteresēti iepazīt policijas darba ikdienu. Viņi apmeklēja pašvaldības policistu darba telpas, iepazinās ar policijas kamerām, ekipējumu, kā arī iegāja īslaicīgās aizturēšanas telpās, lai iepazītos ar mūsu darbības aspektiem.

Vislielākais pārsteigums bija tas, ka bērni pašvaldības policistiem pateicās ar pašdarinātu un pašzīmētu plakātu. Šis pārdomātais un sirsnīgais žests inspektoriem atgādināja, cik nozīmīgs ir mūsu darbs kopienā un cik svarīgi ir dalīties par to ar nākamajām paaudzēm.

Pēc apmeklējuma pašvaldības policijā, skolēni devās tālāk iepazīt citu drošības dienestu – ugunsdzēsējus, lai turpinātu uzzināt vairāk par to, kā darbojas mūsu vietējie drošības dienesti.

Pašvaldības policijas inspektori ir pārliecināti, ka šāda veida aktivitātes palīdz veidot pozitīvu attieksmi pret drošības dienestiem, kā arī rada paplašinātu izpratni par to, kā policija strādā, lai nodrošinātu kopienas drošību. Kuldīgas pašvaldības policisti ir gatavi un priecīgi uzņemt vairāk šādus apmeklējumus nākotnē.