KultūraPadures pagasts

Vokāli instrumentālais ansamblis “Harmonija” svin 11 gadu jubileju

20. aprīlī Padures pagastā aizvadīts ansambļa “Harmonija” jubilejas koncerts. Koncertā izskanēja iemīļotas un visiem zināmas melodijas, kuras 11 gadu laikā uzkrātas ansambļa repertuārā. Dalībniekus svētkos sveikt bija ieradušies amatierkolektīvi no Kuldīgas novada pagastiem – Ēdoles, Īvandes, Kurmāles, Kabiles, Alsungas, kā arī no Ventspils novada Vārves pagasta un Tukuma novada Matkules pagasta.

Padures pagasta pārvaldes vadītāja Irita Riķīte pauda prieku un sajūsmu par sirsnīgo atmosfēru, kopību un mīlestību, kas valdīja skatītāju zālē. “11 gadi – tas nav maz. Aiz katra koncerta stāv milzīgs gatavošanās process – daudz stundu darbs, mēģinājumi un gandarījuma sajūta par paveikto. Tāpat svētku koncerts nebūtu iedomājams arī bez tā vadītājas Rūtas Ķergalves un koncermeistares Anitas Sāmietes. Paldies, ka varējām kopā izdziedāt koncertu un sajust mīlestību no jums un mums!”

Ražens ir bijis ansambļa darbības laiks – mēģinājumi, koncerti, skates – tas ne tikai paplašinājis dziesmu repertuāru, bet arī bagātinājis pieredzi un saliedējis kolektīvu, kurš nu jau sevi pārliecinoši sauc par ģimeni.

Ideja par pagasta ansambļa dibināšanu pieder kādreizējai pagasta kultūras darbiniecei Indrai Visockai. Viņa uzrunājusi koncermeistari Anitu Sāmieti un 2013. gadā tika nodibināts vokālais ansamblis “Harmonija”.