AktualitātesIzglītībaKurmāles pagasts

Vilgāles sākumskolas skolēni apmeklēja koncertizrādi “Bikikoncerts Bikisomā” Liepājā

Otrdien,26.martā,Vilgāles sākumskolas bērni projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja koncertizrādi “Bikikoncerts Bikisomā” Liepājas koncertzālē Lielais Dzintars.

Dzejnieces Ineses Zanderes un mūziķu komandas izauklētais Bikibuka tēls jau vairākas nedēļas pirms koncerta apmeklējuma sāka iedzīvoties mūsu skolā gan ar bērnu zīmētajiem Bikibukiem, gan ar Bikibuka dzejoļu krājumu lasīšanu latviešu valodas stundās.  Mūsu vecāku un vecvecāku iemīļotie dzejoļi ieskanējās šodienas bērnu balsīs.

Koncertā skanēja dziesmas, kas deva bērniem iespēju piedzīvot lielisku, atraktīvu un izglītojošu kopā būšanu ar Inesi Zanderi un jaunajiem, talantīgajiem mūziķiem.

Pēc šī piedzīvojuma bērni gan mūzikas stundās gan mājās klausījās un dziedāja līdzi bikidziesmām. Tagad dziesmiņas “Kartupeli, kartupeli, kur ir tavi brāļi”, “Ciku caku caurā tumba” un citas dungo gan bērni, gan skolotāji.

Idejas autoru mērķis – iepazīstināt mūsdienu bērnus ar latviešu autoru dzeju, ietērpjot to mūsdienīgās ilustrācijās, ritmos un melodijās – ir veiksmīgi īstenojies!