AktualitātesBūvniecība

Uzsākti būvdarbi Zemeņu ielā Kuldīgā

Novembra sākumā uzsākti būvdarbi Zemeņu ielā Kuldīgā. Būvniecības ietvaros tiks atjaunots ielas segums un uzlabota infrastruktūra, kā arī izbūvēti lietus ūdens drenāžas tīkli.

Būvdarbi tiks uzsākti no Īvandes ielas puses, kur tiks izbūvēts jaunais ielas posms, ziemas periodā izbūvējot arī komunikācijas.

Īstenojot investīciju projektu Zemeņu ielā,  tiks atjaunots ceļa segums 280 metru garumā, kā arī izbūvēts ūdensvads, drenāžas sistēma, sadzīves kanalizācija un apgaismojums.

Projekta kopējās izmaksas ir 253 178,88 eiro  – tā īstenošanai pašvaldība ņēmusi aizņēmumu no Valsts kases 215 202,04 eiro apmērā, bet no pašvaldības budžeta paredzēts līdzfinansējumu 37 976,84 eiro.

Būvdarbi noris pēc SIA “Projekts 3” izstrādātā projekta. Būvdarbus veic SIA “ARB 7”. Būvuzraudzību nodrošinās “SB uzraudzība”.