AktualitātesSports

Tet Rally Latvia ekipāžas dosies braucienā cauri Kuldīgai

Trīs FIA pasaules rallija čempionāta Latvijas posma Tet Rally Latvia ātrumposmi paredzēti Kuldīgas novadā, tomēr ar to nebūt nebeigsies WRC aktivitātes Kuldīgā. Visu četru dienu garumā Kuldīgas rātslaukumā darbosies fanu zona, savukārt piektdienas, 19. jūlija, vakarpusē visas rallija dalībnieku ekipāžas, dodoties no Talsiem uz Liepāju, iegriezīsies Kuldīgā, kur veiks parādes braucienu pāri Kuldīgas ķieģeļu tiltam turpinājumā braucot caur UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauto vecpilsētu, tai skaitā Liepājas ielu. Sagaidāms, ka pirmā rallija ekipāža Kuldīgā ieradīsie ap plkst. 18.20, dalībnieku braucienam ilgstot aptuveni 90 minūtes.

Pēc piektdienā notikušajiem septiņiem ātrumposmiem, kas noslēgsies ar ātrumposmu Talsos, rallija dalībnieki dosies pārbraucienā līdz servisa parkam Liepājā. Pa ceļam Kuldīgā paredzēta īpaša aktivitāte, dodot iespēju kuldīdzniekiem un pilsētas viesiem redzēt rallija mašīnas pašā pilsētā.

Sportisti pilsētā iebrauks no Talsu puses, pa Stendes ielu virzoties Ventas virzienā. Šķērsojot Ventu pār vēsturisko ķieģeļu tiltu ekipāžas turpinās ceļu pa Baznīcas ielu, bet pēc tam arī pa Liepājas ielu, braucot caur UNESCO Pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļauto Kuldīgas vecpilsētu. Turpinājumā automašīnas brauks pa Kalpaka ielu, un pa Smilšu ielu sasniedzot Pilsētas laukumu, kuru apbraucot dosies tālāk Liepājas virzienā, lai jau nākamās dienas rītā atgrieztos Kuldīgas novadā notiekošajos ātrumposmos – SS9 Pilskalns, SS10 Snēpele un SS11 Īvande.

Sestdienā pēc pirmo divu ātrumposmu veikšanas visas ekipāžas atgriezīsies Kuldīgas Pilsētas laukumā, kur paredzēta mediju un dalībnieku zona – vieta, kur rallija interesenti varēs klātienē satikt pasaules čempionāta dalībniekus un redzēt to automašīnas.

Atgādinām, ka tiem Kuldīgas iedzīvotājiem un viesiem, kuri nevarēs rast iespēju doties uz ātrumposmiem, sagādāta kāda īpaša iespēja – pilsētas rātslaukumā četru dienu garumā, no 18. līdz 21. jūlijam, tiks izvietots lielais ekrāns un iekārtota īpaša fanu zona, kur tiešraidē sekot līdzi norisēm visos Tet Rally Latvia ātrumposmos.

Lūdzam ņemt vērā, ka dalībnieku braucienu maršrutā iekļauta arī gājējiem paredzētā Liepāja iela, kamdēļ aicinām kuldīdzniekus un pilsētas viesus būt īpaši modriem!