AktualitātesSportsĪvandes pagastsSnēpeles pagastsSvarīgi

Tet Rally Latvia ātrumposmi Kuldīgas novadā

Jau nākamajā nedēļā – no 18. līdz 21. jūlijam visā Latvijā notiks Tet Rally Latvia. Kuldīgas novada  ātrumposmi savus skatītājus sagaidīs š.g. 20. jūlijā.

Kuldīgas novadā būs trīs ātrumposmi. Dalībniekiem diena sāksiesa ar SS9 Pilskalns un SS10 Snēpele, pēc kuru veikšanas visas ekipāžas ieradīsies Kuldīgas Pilsētas laukumā, kur paredzēta mediju un dalībnieku zona – vieta, kur rallija interesenti varēs klātienē satikt pasaules čempionāta dalībniekus un redzēt to automašīnas.

Pēc nelielas atelpas, autosportisti atkal sēdīsies rallija auto, lai dotos uz Kuldīgas novadā paredzēto trešo ātrumposmu SS11 Īvande. Lai gan šodien vēl netika norādītas precīzas skatītāju zonas, Tet Rally Latvia apmeklētāji varēs izvēlēties sev tīkamāko – gan līkumotu sekciju, gan ceļu posmu, kas veicams lielā ātrumā; gan šaurus, gan platus ceļus, vai skatpunktu ar tramplīnu. Bet tiem Kuldīgas iedzīvotājiem un viesiem, kuri nevarēs rast iespēju doties uz ātrumposmiem, sagādāta kāda īpaša iespēja – pilsētas rātslaukumā četru dienu garumā tiks izvietots lielais ekrāns un iekārtota īpaša fanu zona, kur tiešraidē sekot līdzi norisēm visos Tet Rally Latvia ātrumposmos.

Savukārt piektdien, 19. jūlijā Kuldīgā svinīgi sagaidīsim Tet Rally Latvia ekipāžas, kas dosies parādes braucienā – vispirms šķērsojot Ķieģeļu tiltu, tad turpinot maršrutu pa Baznīcas ielu, sekojoši nogriežoties uz Liepājas ielu, tad uz Kalpaka ielu, un pa Smilšu ielu sasniedzot Pilsētas laukumu, kuru apbraucot dosies tālāk.

Tet Rally Latvia Kuldīgas novada ātrumposmu kartes

 

Rallija norises Kuldīgas novadā

  • PIEKTDIENA, 19. JŪLIJS          Tet Rally Latvia dalībnieku parāde pār Ķieģeļu tiltam un caur Kuldīgas vecpilsētai
  • SESTDIENA, 20. JŪLIJS           Tet Rally Latvia ātrumposmi SS9 PilskalnsSS10 SnēpeleSS11 Īvande
  • SESTDIENA, 20. JŪLIJS           Tet Rally Latvia mediju zona un dalībnieku zona
  • CETURTDIENA, 18. JŪLIJS      Tet Rally Latvia Fanu zona, Kuldīgas rātslaukums
  • PIEKTDIENA, 19. JŪLIJS          Tet Rally Latvia Fanu zona, Kuldīgas rātslaukums
  • SESTDIENA, 20. JŪLIJS           Tet Rally Latvia Fanu zona, Kuldīgas rātslaukums
  • SVĒTDIENA, 21. JŪLIJS           Tet Rally Latvia Fanu zona, Kuldīgas rātslaukums