AktualitātesSports

Svinīgi godina Kuldīgas novada labākos jaunatnes sportistus

8. februārī, Kuldīgas kultūras centrā, norisinājās Kuldīgas novada jaunatnes sporta laureāts. Pasākumā svinīgi godināja tos Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņus, kuri pagājušajā gadā ieguvuši godalgas Latvijas, Eiropas vai Pasaules jaunatnes čempionātos, kā arī tos, kuri pārstāvējuši Latvijas jauniešu izlases. Sveikti tika arī sportistu treneri!

Motivējošus vārdus sportistiem veltīja Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un Kuldīgas novada sporta skolas direktors Agris Kimbors. Runās tika pausts liels gandarījums un teikts paldies sportistiem. Sirsnīgi pateicās arī treneriem un vecākiem.

Dāvanā katram sportistam tika pasniegta īpaša piemiņas balva. Ar priekšnesumiem iepriecināja Tukuma deju skola ‘’Demo’’ un bērnu deju kolektīvs ‘’Stariņš’’.

Pasākuma noslēgumā direktors sportistiem veltīja rakstnieka Deila Kārnegija vārdus: ‘’Attīsti panākumus no neveiksmēm. Bailes un neizdošanās ir divi visdrošākie un stabilākie akmeņi pakāpieniem uz panākumiem.’’

Kuldīgas novada jaunatnes sporta laureāta balvas šogad saņēma:

Basketbols – Nils Biģelis. Treneris Toms Zatlers.

Dambrete – Ramona Serpāne un Roberts Serpāns. Treneris Pēteris Gailāns.

Florbols – Miks Maslobojevs. Treneris Toms Grinkevičs

Futbols – Miks Karlovičs, Evarts Rožkalns, Taivo Atmats, Emīls Auziņš, Benjamins Brazovskis, Gustavs Eglītis, Rajens Hildebrants, Markuss Ibergs, Niks Daniels Kārkliņš, Juris Martinsens, Harijs Munkevics, Kristiāns Ozoliņš, Rodžers Palsāns, Aksels Pantjušenko, Raiens Polis, Ernests Šimpermanis, Marko Sļisarenko, Ralfs Šternbergs, Roberts Tovstuļaks, Rihards Zībergs, Gustavs Aniņš, Rihards Mazais, Tonijs Moldovāns, Aksels Ratenieks, Kristers Sedliņš, Ritvars Sinka, Roberts Šliters, Olivers Smidbergs, Ralfs Timbers, Armands Zikmanis, Rihards Bieriņš, Ričards Cibuks, Krišs Duburs, Anete Mirjama Gailīte, Tomass Gausmanis, Matīss Mežeckis, Olafs Mors-Zemītis, Kristers Neilands, Rūdolfs Šēnhofs, Denys Kusch, Lūkass Stepanovs un Alekss Veržihovskis. Treneri Mareks Raihs, Māris Tilgalis un Artūrs Šternbergs.

Galda teniss – Benjamins Emanuels Pupiņš, Roberts Šliters, Emma Ruska, Marta Ruska un Alekss Cīrulis. Treneri Ieva Lepse un Leonīds Temjaševs.

Kikboks – Māris Ūdriņš. Treneris Sergejs Ļeonovs.

Riteņbraukšana – Uvis Zvirbulis, Gusts Lapiņš, Kaspars Šalme, Gustavs Gidrēvičš, Lūkass Sitņiks, Rūdolfs Šulcs un Haralds Strādnieks. Treneris Viesturs Lukševics.

Vieglatlētika – Bēate Buka, Ralfs Zazerskis, Nikola Demčenko, Diāna Dzintara, Maksimilians Brazovskis, Kārlis Rūķis, Dāvids Ķemeris, Aleksandrs Vaskops, Dāvis Leimanis, Martins Lode, Janita Antipina, Aleksis Gailītis, Nikola Bērziņa, Alise Robežniece, Sanija Robežniece, Justs Skuruls, Dārta Šenhofa, Edijs Vitomskis, Jānis Rūķis, Niks Šēniņš, Matiass Duburs, Laura Balandina. Treneri Ilze Stukule, Aija Lancmane, Ieva Skurule, Zane Andersone, Sintija Grišule un Uģis Jocis.

Volejbols – Kristiāna Muižarāja, Marta Pavlovska, Aleksandra Bārzde, Marta Berķe, Reičela Tobija, Artūrs Adrians Liepiņš un Miks Tiļļa. Treneri Ieva Ņečiporuka, Ieva Leite, Agnese Megne un Zigmunds Milzarājs.

Ar jaunatnes laureātu sarakstu un sportistu sasniegumiem var iepazīties – https://kuldigasports.lv/kuldigas-novada-sports/laureati/