AktualitātesRendas pagastsNīkrāces pagasts

Sveic novadnieces nozīmīgās jubilejās

Nīkrāces pagasta iedzīvotājai Alisei Bēniņai 95

27. septembrī deviņdesmit piekto jubileju nosvinēja Nīkrāces pagasta iedzīvotāja Alise Bēniņa, kura šobrīd ir vecākā pagasta iedzīvotāja. Svētku dienā dzīvespriecīgo jubilāri sveica Nīkrāces pagasta pārvaldes pārstāvji, nododot ziedus un vēlot stipru veselību, dzīvesprieku un daudz sirsnīgu, priekpilnu mirkļu, kuru piedzīvot kopā ar tuvajiem un mīļajiem.

Rendeniecei Elizabetei Lācei 102 

5. oktobrī 102 gadu jubileju nosvinēja Kuldīgas novada iedzīvotāja Elizabete Lāce. Ar ziediem un laba vēlējumiem jubilāri Rendas pagastā apciemoja un sveica Kuldīgas novada domes izpilddirektores vietniece Agnese Buka un Rendas pagasta pārvaldes vadītāja Kristīne Kuzmina, vēlot labu veselību, gaišu prātu un apkārt mīļus cilvēkus. Uz jautājumu, kā jubilāre jūtas svētkos, Elizabetes kundze nevilcinoties atzina, ka labi. Jubilāres dzimtā puse ir Talsu novads, apprecējusies un pārcēlusies uz dzīvi Rendas pagastā. Darba mūžs aizvadīts, strādājot saimniecībās un ganot lopus. Jaunība aizvadīta aktīvi un priekpilni – dejojusi tautas deju ansamblī, dziedājusi korī. “Tas bijis jautrs laiks – mēģinājumi, prieks un smiekli,” pastāstīja jubilāre. Šobrīd ikdiena tiek aizvadīta ģimenes mājās Rendas pagastā, kur par jubilāri rūpējas dēls Elmārs.