AktualitātesUzņēmējiemSkrundas pilsēta un pagasts

Skrundas puses uzņēmēji dibina biedrību

16.martā Raņķu pagasta svinību vietā “Gulbji” tikās Skrundas puses uzņēmēji, lai neformālā gaisotnē domātu par Skrundas uzņēmējdarbības attīstību un  iespējamiem virzieniem. Šāda tikšanās notika pirmo reizi un tajā piedalījās 14 uzņēmēji.

Ideja par kopā sanākšanu radās marta sākumā, kad Kuldīgas novada pašvaldības vienkopus aicināja Skrundas uzņēmējus. Toreiz ar ideju par ciešāku sadarbību nāca klajā svinību vietas “Gulbji” izveidotāja Kristīne Krauze.

Pirmajā sanākšanas reizē Kristīne Krauze iepazīstināja ar savu darbības jomu, kā arī parādīja apkārtni un padarīto gadu laikā: “Kopienu vēlējos izveidot ar mērķi, lai vienuviet tiktos cilvēki, kuri gatavi darboties, iesaistīties un domāt par vietējas vietas izaugsmi, kā uzlabot uzņēmējdarbības vidi Skrundas pusē. Pirmā tikšanās aizvadīta lieliski. Lēmām, ka reizi mēnesī tiksimies viens pie otra, lai iepazītu un redzētu pārstāvēto nozari. Šajā reizē  arī nolēmām, ka oficiāli reģistrēsim biedrību. Man šķiet, ka visi ir gatavi darboties. Izskanēja konkrēti priekšlikumi, ko vajadzētu darīt. Ļoti ceru, ka kādam radīsies interese pievienoties, lai mūsu domubiedru grupa kļūtu vēl lielāka.”

Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietniece Skrundas pilsētas un novada lauku teritoriju jautājumos Nellija Kleinberga: “Šāda iniciatīva ir ļoti laba. Bija tikai viens aicinājums pievienoties, un to ir sadzirdējuši daudzi uzņēmēji. Paldies Kristīnei Krauzei par radīto sajūtu, ka ir jāiet un jādara. Es no sirds priecājos, ka kaut kas šāds notiek.”

Kuldīdznieks, uzņēmējs Igors Afļitunovs: “Kaut kāda kustība sāk notikt. Es vienmēr esmu bijis par jaunām idejām. Redzēsim, kur tas viss aiznesīs. Skrundu zināju, un šobrīd man ir interese kaut ko uzsākt. Lokācija ir laba, bet nezinu, kāpēc līdz šim nav bijusi vērā ņemama attīstība uzņēmējdarbības lauciņā.”

Nākamā uzņēmēju tikšanās notiks Kuldīgā, 16.aprīlī plkst.18.00 izklaides centrā “Limonāde” pie izveidotāja Igora Afļitunova. Interesentus aicināts iepriekš pieteikties pa tālr. nr. 25354540 (Kristīne Krauze).