AktualitātesJaunumiSkrundas pilsēta un pagasts

Skrundas pilsētas un pagasta pārvaldi vadīs Dace Buķele

Kuldīgas novada domes deputāti 25. janvāra sēdē Skrundas pilsētas un pagasta pārvaldes vadītājas amatā apstiprināja Daci Buķeli, kura vairāku gadu garumā strādājusi Kuldīgas novada pašvaldībā, kā arī bijušajā Skrundas novada pārvaldē.

Daces Buķeles līdzšinējā darba pieredze ir cieši saistīta ar pašvaldības darbu, finanšu darbību aprēķināšanu un analīzi, kā arī klientiem un personāla vadību.

D. Buķelei ir jurista palīga kvalifikācija, kā arī bakalaura grāds Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē. Pieredze un zināšanas liktas lietā, strādājot par pašvaldības Kapitālpārvaldības un audita nodaļas finanšu analītiķi.

Iepriekš D. Buķele strādājusi AS “Latvijas Krājbanka” Skrundas klientu apkalpošanas centrā sākotnēji par menedžeri, bet vēlāk par vadītāju. No 2012.gada strādājusi Skrundas novada pašvaldībā par iepirkuma speciālisti, pēcāk pildījusi Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietnieces pienākumus. Pēc novadu reformas Kuldīgas novada pašvaldībā bijusi iepirkumu speciāliste, bet no 2022.gada –  finanšu analītiķe.

“Skrunda ir manas mājas, kur var rast mieru un smelties spēku jauniem darbiem, tāpēc ar lielu atbildību uztveru uzticēto pienākumu vadīt un pilnveidot Skrundas pilsētas un Skrundas pagasta pārvaldi, kā arī tās teritorijas attīstību kopumā. Iedzīvotāji un uzņēmēji ir Skrundas lielākā vērtība, tāpēc svarīgi nodrošināt tādus apstākļus, kas veicina viņu labklājību. Viens no maniem uzdevumiem būs iedzīvotāju iesaistīšana Skrundas teritorijas attīstības plānošanā, labiekārtošanā, kā arī dažādu aktivitāšu plānošanā un realizēšanā kopēja labuma sasniegšanai.” Skrundas pilsētas un Skrundas pagasta attīstības stratēģiju iezīmē Dace Buķele.

Uz Skrundas pilsētas un Skrundas pagasta pārvaldes vadītāja amatu bija pieteikušies 2 cilvēki. Abi pretendenti tika aicināti uz pārrunām, lai uzklausītu potenciālo pārvaldes vadītāju redzējumu par pilsētas un pagasta turpmāko attīstību.