AktualitātesJaunumiKultūraFotoJauniešiem

Skaisti muzicē un gūst prieku – aizvadīts konkurss “No baroka līdz rokam”

26. janvārī Kuldīgas Jauniešu mājā tika aizvadīts Kuldīgas novada izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu mācību koncerts, konkurss, “No baroka līdz rokam”. Konkursā savas prasmes pierādīja 27 novada kolektīvi.

Kolektīviem bija jāsagatavo divi muzikālie priekšnesumi, bet vecākajā grupā – pieci. Repertuārā bija dzirdami gan populāri latviešu, gan ārzemju skaņdarbi, kā arī vairāki oriģināldarbi.

Ceļazīmi uz konkursa otro, Kurzemes kārtu, nopelnīja 16 Kuldīgas novada kolektīvi – Ēdoles pamatskolas instrumentālais ansamblis (pedagoģe Egita Putniņa), popgrupa “Putiņas”(pedagoģes Daina Lancmane- Megne un Aija Palma), popgrupas “Putas” jaunākā grupa (pedagoģe Agnese Čīče), popgrupa “Mazputiņas” (pedagoģes Daina Lancmane- Megne un Aija Palma), vokālā grupa “Marmelādītes” (pedagoģe Agnese Čīče), vokālā grupa “Konfektītes” (pedagoģe Agnese Čīče), popgrupas “Putas” vidējā grupa (pedagoģe Agnese Čīče), ģitārspēles pulciņš ar minimālām priekšzināšanām (pedagoģe Sangrita Upeniece), ukuleles spēles pulciņš ar priekšzināšanām (pedagoģe Gunita Konute), džambas spēle pulciņš ar priekšzināšanām (pedagoģe Gunita Konute), ģitārspēles pulciņš “AKUSTIKA” (pedagoģe Sangrita Upeniece), VPKV vokāli instrumentālais ansamblis “No-skaņa” (pedagoģe Rūta Ķergalve), Kuldīgas nov. BJC vokāli instrumentālais ansamblis “Vārdi” (pedagoģe Rūta Ķergalve), vokāli instrumentālais ansamblis “STARS” (pedagoģe Sangrita Upeniece), vokāli instrumentālais ansamblis “Wild Beat” (pedagoģe Gunita Konute) un popgrupas “Putas” vecākā grupa (pedagoģe Agnese Čīče).

Konkursa “No baroka līdz rokam” otrā kārta 20. februārī norisināsies Kuldīgas Jauniešu mājā un Kuldīgas Kultūras centrā.