AktualitātesJaunumi

Sirsnīgi nosvinēts popgrupas “Putas un putiņas” 30 gadu jubilejas koncerts

6.jūnijā Kuldīgas kultūras centrā tika aizvadīts popgrupas “Putas un putiņas” 30 gadu jubilejas koncerts. Svinīgajā notikumā satikās gan bijušie, gan tagadējie popgrupas dalībnieki, izdziedot skaistu koncertprogrammu. Pasākumu vadīja divi tēli – sienāzis un bruņurupucis, jauki iesaistot gan dziedātājus, gan klausītājus.

Pasākumā satikās un klausītājus iepriecināja gan popgrupas “veterāni”, gan pašreizējie dziedātāji. Tikmēr koncerta apmeklētāji varēja uz ekrāna ielūkoties popgrupas 30 gadu krāšņajā vēsturē, apskatot bildes no skatēm, koncertiem, pasākumiem.

Skaņdarbu izpildīja arī “Putu un putiņu” “mammas” – vadītāja Daina Lancmane-Megne un skolotājas Aija Palma, Agate Dembovska. Popgrupu tās jubilejā sveica kupls pulks, to skaitā arī Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska, kolektīva vadītājai Dainai Lancmanei-Megnei veltot jaukus vārdus. Tāpat paldies tika teikts gan skolotājiem, vecākiem un visiem popgrupas palīgiem, kuri cauri gadiem ielikuši savu artavu.

Pasākuma noslēgumā bērni un jaunieši tika iepriecināti ar saldajiem groziņiem un animatoru – balto lāci.