AktualitātesKuldīgaPadures pagasts

SIA “Kuldīgas ūdens” veiks ūdensvada remontdarbus un ūdenstorņa un cauruļvadu dezinfekciju Kuldīgā un Padurē

Kuldīgas ūdens informē – saistībā ar ūdensvada remontdarbiem 2. maijā no plkst. 9.00 līdz darbu pabeigšanai, tiks pārtraukta aukstā ūdens padeve ēkām Lauktehnikas masīvā. Pēc ūdens padeves atjaunošanas ir iespējams ūdens saduļķojums.

Savukārt 7. maijā plkst. 9.00 Padures pagastā tiks veikta dzeramā ūdenstorņa un cauruļvadu dezinfekcija jeb hlorēšana. Pēc dezinfekcijas veikšanas, lūgums atturēties no krāna ūdens lietošanas uzturā vismaz diennakti, kā arī pirms lietošanas to notecināt vismaz 10-15 minūtes vai lietot novārītu.

Saimnieciskiem darbiem ūdeni var lietot arī bez novārīšanas. Mājdzīvniekiem, putniem, zivīm, telpaugu laistīšanai u.c., paredzēto ūdeni pirms lietošanas ieteicams nostādināt.

Pēc dezinficēšanas krāna ūdens iegūst nepatīkamu hloram raksturīgu aromātu un tam var būt arī neliela hlora piegarša. Dezinfekcijas nolūkos izmantotais vielas daudzums nav veselībai kaitīgs vai bīstams. Dezinfekcija tiks veikta ar hloru saturošu dezinfekcijas līdzekli “Oasis 3000”.

SIA “KULDĪGAS ŪDENS” atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz Kuldīgas ūdens avārijas dienesta tālruni 63322111.