AktualitātesKultūra

Saulainā un ģimeniskā gaisotnē “ielec vasarā”

11.maijā Kuldīgas Pilsētas estrādē norisinājās Kuldīgas novada ģimeņu pēcpusdiena “Lecam vasarā”. Interese par pasākumu bija ļoti liela, jo bērni varēja iesaistīties dažādās aktivitātēs – radošajās darbnīcās, piepūšamajās atrakcijās, tirdziņā un baudīt koncertu.

Ģimenēm bija sarūpēts svētku koncerts, kurā ar dažādiem priekšnesumiem iepriecināja Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra un Kuldīgas kultūras centra kolektīvi. Koncerta vadmotīvs – meklēt pazudušās krāsas, ar kurām iekrāsot gaidāmo vasaru. Tautas dejas, karsējmeitenes, džambas un dziesmas – koncerts nelika vilties.

Bērni varēja iesaistīties dažādās radošajās darbnīcās – savu ekipējumu izrādīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Valsts policija. Abi dienesti bija uzaicinājuši arī savus talismanus – runci Rūdi, bebru Bruno un lielo lūsi, kā arī piedāvāja dažādās izzinošas spēles.

Latvijas Kristīgo Skautu Kuldīgas 58. vienība “Lammechinus Rex” bija sagatavojuši dažādus skautu uzdevumus, savukārt Kuldīgas tūrisma un orientēšanās klubs “Taka” estrādes teritorijā sarūpēja kontrolpunktus. Krāsot, zīmēt, līmēt un veidot varēja Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra, Kuldīgas novada muzeja un Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma piedāvātajās meistarklasēs. Tāpat ģimenēm tika piedāvātas izjādes ar zirgiem, sejas apgleznošana, piepūšamās atrakcijas un tirdziņš.

Milzīgs paldies pedagogiem, kuri sagatavoja koncerta priekšnesumus, kā arī tiem, kuri palīdzēja radošajās darbnīcās. Paldies arī Kuldīgas novada brīvprātīgajiem jauniešiem, kuri palīdzēja teritorijas labiekārtošanā.

Pasākumu organizēja Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs un Kuldīgas kultūras centrs.