AktualitātesIzglītība

Sāksies uzņemšana novada vidusskolu 10. klasēs

Jau pavisam drīz sāksies skolēnu uzņemšana 10. klasēs. Kuldīgas novadā šo iespēju piedāvā divas izglītības iestādes – Kuldīgas Centra vidusskola un V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola. Pie mums skolēnus sagaida kvalitatīva izglītība, atbalstoša mācību vide un daudzveidīgas iespējas sevis attīstībai.

2024.gada 1.jūlijā 9.klašu skolēniem, kuri nokārtojuši visus eksāmenus, būs iespēja saņemt Apliecību par pamatizglītības ieguvi. Uzņemšana mācībām 10. klasē abās vidusskolās notiek 3.,4. un 5.jūlijā. Papildus informācija par katru no vidusskolām iestādes mājas lapā

Kuldīgas novadā abās vidusskolās ir vienāds padziļināto komplektu piedāvājums. Aicinām jauniešus iepazīties ar informāciju par karjeras iespējām, kuras nodrošina konkrēto padziļināto mācību priekšmetu apguve. Padziļināto mācību priekšmetu kursi tiks piedāvāti 12.klasē. Tomēr ir svarīgi jau 10.klasē saprast savu izvēli, jo katra padziļinātā kursa apguvei nepieciešama pamatkursa apguve.

Topošais vidusskolēn, esi gaidīts Kuldīgas novadā! Iepazīsties ar vidusskolu piedāvājumu mācībām 10. klasē.