AktualitātesIzglītībaPagastiPadures pagastsPelču pagasts

Sāksies bērnu pieteikšana pirmsskolas grupās Pelčos un Padurē

Kuldīgas novada pašvaldība saskaņā ar Kuldīgas novada domes saistošajiem noteikumiem Nr. KNP/ 2022/2 “Par kārtību bērnu reģistrēšanai un uzņemšanai Kuldīgas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs” aicina bērnu vecākus no 1. līdz 30. jūnijam pieteikt pirmsskolas vecuma bērnus uzņemšanai Kuldīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” programmas īstenošanas vietā Pelčos, Pelču pagastā un pirmsskolas izglītības iestādes “Cīrulītis” programmas īstenošanas vietā Padurē, Padures pagastā.

Pieteiktie bērni sāks pirmsskolas izglītības iestādi apmeklēt no 1. septembra.

Bērnus aicinām pieteikt Kuldīgas novada pašvaldības Izglītības nodaļā, zvanot speciālistei Valdai Krauzei pa tālruni 27842333 vai rakstot e-pasta vēstuli  VALDA.KRAUZE@KULDIGA.LV