Rudbāržu pagasts

Rudbāržniece Zentai Līvijai Kalniņai – 90

Jau deviņdesmit vasaras, ietītas liepu smaržā… Jau deviņdesmit rudens elpas un deviņdesmit sniegotas, zvaigžņu pielietas ziemas, kopā ar mums sagaidījusi Rudbāržu pagasta iedzīvotāja Zenta Līvija Kalniņa. 2. novembrī, skaistajā jubilejā kundzi devās sveikt Rudbāržu pagasta pārvaldes vadītājas pienākumu izpildītāja Ilona Rītiņa un pagasta pārvaldes lietvede Iveta Zīle. 

Zenta Līvija Kalniņa ir sirdī īsta rudbāržniece. Strādājusi par sekretāri teju trīs mūža desmitgades un piedzīvojusi vairākas vietvaras maiņas, bet neraugoties uz to, vienmēr pratusi dibināt pozitīvas attiecības ar visiem darba kolēģiem un līdzcilvēkiem. Kundze uzsver, ka visa pamatā ir saticība, labestīgums un prasme nekrāt rūgtumu sevī. Arī svētku dienā Zenta Līvija Kalniņa sveicējus sagaida ar sirds siltu un laipnu smaidu sejā, kopā ar meitu, aicinot sveicējus uz gardu tējas tasi. 

Novēlam arī turpmāk – ik rītu mosties ar smaidu sejā un putnu dziesmām ausīs, taureņa vieglumu domās, ar darāmiem darbiem rokās un dzīves mīlestību sirdī!