AktualitātesSports

Rallijs tuvojas Kuldīgas novadam

Piektdien, 12. aprīlī, Kuldīgā būs iespēja sajust Tet Rally Latvia garšu un jau nedaudz iesildīties grandiozajam pasākumam, kas no 18. līdz 21. jūlijam pārņems Latviju un notiks arī Kuldīgas novadā.
☑️ No plkst. 11:00 līdz 18:00 Kuldīgas Rātslaukumā ikvienam būs iespēja izmēģināt braukšanas prasmes rallija simulatorā un izbraukt rallija ātrumposmu
☑️ Tāpat būs iespēja apskatīt Tet Rally Latvia oficiālo auto “Toyota GR Yaris”.
☑️ Plkst. 12.00 Kuldīgas novada domes ēkā (Baznīcas iela 1, Kuldīga), notiks Tet Rally Latvia preses konference, kurā Raimonds Strokšs plašāk informēs par Tet Rally Latvia sarīkošanas gaitu, kā arī par Kuldīgā paredzētajām aktivitātēm un ātrumposmiem Kuldīgas novadā
Aicinām piedalīties ikvienu novadnieku – uzzināt visu par rallija norisi mūsu novadā un sajust rallija cienīgu ātrumu Kuldīgā.
Turklāt tikai piektdien, 12. aprīlī, Kuldīgas Kultūras centrā, (Piltenes ielā 32) četru dienu biļetei visiem Tet Rally Latvia ātrumposmiem un sestdienas, 20. jūlija, biļetei, kas ļaus apmeklēt Kuldīgas novadā notiekošos ātrumposmus, tiks piemērota īpaši samazināta cena