IzglītībaSabiedrības līdzdalībaJauniešiem

Projekts PuMPuRS atbalsta “Samsung Electronic Baltics” iniciatīvu rīkot jauniešu ideju konkursu

“Samsung Electronic Baltics” aicina jauniešus iesniegt ideju savas skolas emocionālās un praktiskās vides uzlabošanai un cīnīties par 5000 EUR idejas īstenošanai –  jauniešu ideju konkurss “Solve for Tomorrow” 9. – 12. klašu skolēniem.

Samsung Solve for Tomorrow ir skolēnu ideju konkurss, kura šī gada tēma ir “prieks būt skolā”. Konkursa galvenais jautājums/ uzdevums ir izstrādāt idejas, kas atbild uz jautājumu: “Kā ar tehnoloģiju palīdzību varam padarīt skolas vidi skolēniem draudzīgāku un skolas dzīvi – priekpilnāku?” Lai to paveiktu, visi dalībnieki saņems noderīgus, Dizaina domāšanas pieejā balstītus materiālus.

Konkurss vienlaicīgi norisinās visās trīs Baltijas valstīs, un labākā komanda finālā iegūs 5000 EUR savas idejas īstenošanai un sev, komandai, Samsung ierīces 5000 EUR vērtībā. Dalībai konkursā tiek aicināti 9.-12.klašu skolēni, veidojot komandas 3-5 cilvēku sastāvā.

Sīkāka informācija un pieteikšanās līdz 5.oktobrim šeit: https://www.solvefortomorrowbaltics.com/lv/aicina-jauniesus-uzlabot-savu-skolu-vidi-un-iegut-balvas-16-000-eiro-vertiba/