ŪDENS MARŠRUTU TĪKLA ATTĪSTĪBA LATVIJĀ UN LIETUVĀ, PAPLAŠINOT PĀRROBEŽU TŪRISMA PRODUKTU WWW.RIVERWAYS.EU (WaterWays), Nr. LL-00011

Projekta īstenotājs

Kuldīgas novada pašvaldība

Projekta vadītājs

Liene Jūrmale, tālr. 26495051

Partneri

Vadošais partneris - Kurzemes plānošanas reģions. Projekta partneri: Saldus novada pašvaldība, Talsu novada pašvaldība, Kuldīgas novada pašvaldība, Liepājas valstspilsētas pašvaldības administrācija, Klaipēdas novada pašvaldība, Kretingas novada pašvaldība, Lietuvas Lauku tūrisma asociācija

Mērķi un uzdevumi

Projekta mērķis ir attīstīt ūdenstūrismu Latvijā un Lietuvā, turpinot attīstīt esošo pārrobežu tūrisma produktu riverways.eu, izveidojot laivojamo upju un ezeru ar atpūtas aktivitātēm tīklojumu. Pārrobežu sadarbības rezultātā kopīga visaptveroša informācija par ūdenstūrismā balstītām aktivitātēm ezeros un upēs būs vietnē www.riverways.eu un apvienojumā ar mērķtiecīgām mārketinga aktivitātēm tiks mazināta haotiska tūristu plūsma. “Safe&Green” koncepcija veicinās drošu un dabai draudzīgu tūrismu un samazinās antropogēno slodzi uz tūrismam izmantotajiem dabas resursiem, kā arī veicinās atbildīgāku un izglītotāku ceļotāju sabiedrību.

Finansējums
Kopējais projekta budžets ir 719 581,20 EUR. Kuldīgas novada pašvaldībai piešķirtais budžets ir 47 500,00 EUR.
Projekts tiek īstenots ar Interreg VI-A Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2021.-2027. gadam atbalstu.
Projekta ieviešana

Projekta īstenošanas laiks: 01.03.2024.-28.02.2026.