AktualitātesPašvaldībaDome

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS no 9. līdz 15. oktobrim

plānoto notikumu kalendārs

Līdz 9.okobrim ikviens aicināts izteikt viedokli par saistošo noteikumu projektu “Kuldīgas novada Iedzīvotāju padomes nolikums”.

Elektroniski anketa aizpildāma ŠEIT>>  vai klātienē Kuldīgā, Pilsētas laukumā 2 un Baznīcas ielā 1, Alsungā, Pils ielā 1 un Raiņa ielā 11 Skrundā. Plašāka informācija ŠEIT>>

No 12. līdz 14.oktobrim Kuldīgas novadā, SIA “Upeskalni AB” piederošajos tīrumos, notiek 68. Pasaules čempionāts aršanā.

Pasākuma programmu skatīt ŠEIT>>

14.oktobrī no 9.00 līdz 13.00 Skrundas tirgus laukumā notiks “Rudens tirgus”.

Pirmdien, 9.oktobrī

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska sveic kabilnieci Līnu Vizbuli 100 gadu jubilejā.

16.00 Uzņēmējdarbības atbalsta komisijas sēde.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Otrdien, 10.oktobrī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Trešdien, 11.oktobrī

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās RACA organizētajā ZOOM konferencē ar LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministri Ingu Bērziņu.

12.30 līdz 16.30 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

20.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Aršanas čempionāta svinīgajā pieņemšanā. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

Ceturtdien, 12.oktobrī

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un Izglītības pārvaldes pārstāvji piedalās sanāksmē Izglītības un zinātnes ministrijā par skolu tīkliem. Norises vieta – Izglītības un zinātnes ministrijā, Vaļņu iela 2, Rīga.

10.00 Attīstības komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Domes ārkārtas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Aršanas čempionāta oficiālajā atklāšanā. Norises vieta – SIA “Amazone”, Deksnes iela 9, Deksne, Padures pagasts, Kuldīgas novads.

Piektdien, 13.oktobrī

20:00 līdz 21:00 Gaismu spēle Ventas rumbā: “Četri gadalaiki. Rudens”.

Gaismu spēles iesakām vērot no Pils ielas, Senā ķieģeļu tilta un Mārtiņsalas.

Sestdien, 14.oktobrī

15.00 Kuldīgas novada domes izpilddirektores p.i. Agnese Buka piedalās Alsungas pagasta “Ziedulejas” estrādes atklāšanā.

15.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Aršanas čempionāta oficiālajā slēgšanā. Norises vieta – SIA “Amazone”, Deksnes iela 9, Deksne, Padures pagasts, Kuldīgas novads.

19.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Aršanas čempionāta apbalvošanas ceremonijā. Norises vieta – Nurmuiža, Laucienes pagasts, Talsu novads.

19.00 koncerts “SERENĀDES”.

Trīs brīnišķīgu dziedātāju – Daiņa Skuteļa, Normunda Rutuļa un Roberto Meloni izpildījumā. Par skaņdarbu izvēli un labskaņu rūpēsies lieliski mūziķi Jura Kristona vadībā. Šo mīlestības dziesmu stāstu ar dienvidniecisku temperamentu un savu itālisko interpretāciju īpaši neaizmirstamu padarīs Roberto! Biļetes “Biļešu Paradīzē” un Kuldīgas kultūras centra kasē. Norises vieta  – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

Svētdien, 15.oktobrī

15.00 Latvijas nacionālā teātra viesizrāde “Tik mīla vien”.

Bulvārteātra spožā komēdija jau vairāk nekā desmit gadus aizrauj ar viegliem, asprātīgiem dialogiem, spraigiem, negaidītiem sižeta pavērsieniem izteikti mūsdienīgā vidē, kur modernās tehnoloģijas ir ne tikai laikmeta zīme, bet arī aktīvs konflikta virzītājspēks. Ar trīsdesmitgadnieku rutīnas saēstām savstarpējām attiecībām, kas šodien stājušās visaptverošās, taču par vecmodīgu uzskatītās mīlestības vietā. Biļetes “Biļešu Paradīzē” un Kuldīgas kultūras centra kasē.

Norises vieta  – Kuldīgas kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

kalendars_10_09_2023