JaunumiPašvaldība

Plānoto notikumu kalendārs no 30. maija līdz 4. jūnijam

plānoto notikumu kalendārs

Līdz 31. maijam pieteikumu iesniegšana konkursa “Kuldīgas novada pašvaldības līdzekļu piešķiršana kultūras pieminekļu restaurācijai, atjaunošanai un konservācijai Kuldīgas novadā” mazajā programmā. Sīkāka informācija skata šeit: finansējums kultūras pieminekļu restaurācijai.

Līdz 31. maijam pagarināta pieteikšanās atbalstam mājsaimniecībām, kuras siltumapgādei izmanto elektroenerģiju, sašķidrināto naftas gāzi vai marķētu dīzeļdegvielu.  Sīkāka informācija skata šeit: atbalsts mājsaimniecībām.

Otrdien, 30. maijā

Kuldīgas novada pašvaldības izpilddirektores vietniece Agnese Buka, Kuldīgas novada Bērnu jauniešu centra direktore vietniece darbā ar jaunatni Ieva Kaltniece, jaunatnes darbiniece Sintija Kārkliņa un Vārmes jauniešu iniciatīvu centra “Čiekurs” darbiniece Dace Krūmiņa piedalās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un citām programmas “Erasmus+” valstu aģentūrām un partneru īstenotajās stratēģiskās partnerības projekta “Europe Goes Local: Supporting Youth Work in Municipal Level rīkotajā otrajā apmācību modelī Cēsīs, lai iepazītos ar citu novadu pieredzi un pilnveidotu jaunatnes mobilo darbu.

10.00 Kuldīgas novada pašvaldības izpilddirektore Ilze Dambīte-Damberga, Finanšu un ekonomikas nodaļas vadītāja Antra Laumane un Informācijas un tehnoloģiju nodaļas vadītājs Normunds Ķīvītis apmeklē konferenci ““VISMA festivāls – satikšanās svētki apvienojumā ar jaunām zināšanām un iedvesmojošiem pieredzes stāstiem no nozares ekspertiem”. Norises vieta – Hanzas Perons, Hanzas iela 16A, Rīgā.

13.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska sveic Goda balvas saņēmēju Astrīdu Mārtinsenu. Norises vieta – PII “Cīrulītis”, Pļavas iela 11, Kuldīgā.

Trešdien, 31. maijā

9.00 Kuldīgas novada domes Administratīvās komisijas Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Ceturtdien, 1. jūnijā

No 1. jūnija darbu uzsāk SIA “Kuldīgas slimnīca” valdes priekšsēdētājs Andris Aniņš.

10.00 Kuldīgas novada pašvaldības Administratīvās nodaļa pieredzes apmaiņā uzņem kolēģus no Liepājas Valstpilsētas pašvaldības. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Piektdien 2. jūnijā

No 8.30 līdz 10.30 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

9.00 Kuldīgas novada domes Transporta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada Būvvaldes apsriežu zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Sestdien, 3. jūnijā

Kuldīgas Velofestivāls 2023. Norises vieta – pie Māras dīķa, Dzirnavu ielā, Kuldīgā.

  • 11.00 Dienas braucieni
  • 11.00 – 17.00 aktīvās atpūtas parks
  • 12.00 Tvīda brauciens
  • 23.00 Nakts brauciens

16.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska apmeklē Skłodowscy” jaunās ražotnes atklāšanas pasākumu. Norises vieta – Dzeldā, Nīkrāces pag., Kuldīgas nov.

18.00 Kuldīgas novada pašvaldības vadības pārstāvis apmeklē VPDK “Bandava” “40+3” jubilejas koncertu. Norises vieta – Kuldīgas kultūras centrā, Piltenes ielā 32, Kuldīgā.

kalendars_05_30_2023