PašvaldībaDomeSvarīgi

Plānoto notikumu kalendārs no 29. līdz 4. februārim

plānoto notikumu kalendārs

Lai apzinātu aktīvākos un talantīgākos Kuldīgas novada jauniešus un novērtētu viņu ieguldīto darbu, aktivitāti, aicinām līdz 12. februārim pieteikt nominantus Kuldīgas novada konkursam “Gada jaunietis Kuldīgas novadā 2023”.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 29.janvārī

Skrundas Karoga diena.

No 11.00 līdz 14.00 piedzīvojumu un izaicinājumu spēle “Jaunie Skrundas sargi”. 15.00 svinīgais piemiņas gājiens no pastaigu takas gala līdz O. Kalpaka piemiņas akmenim. Pēc gājiena piemiņas brīdis un Jauno Skrundas sargu apbalvošana.

15.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Skrundas Karoga dienas svinīgajā piemiņas gājienā no pastaigu takas gala līdz O. Kalpaka piemiņas akmenim.

16.00 Uzņēmējdarbības atbalsta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Otrdien, 30.janvārī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

14.00 Kuldīgas novada vadība tiekas ar Laidu pagasta pārvaldes darbiniekiem. Norises vieta – ,,Bitīte”, Laidu pagasts, Kuldīgas novads.

16.00 Kuldīgas novada pašvaldības pārstāvji piedalās grāmatas “KULTŪRTELPA – 21.gadsimta kultūras būves Latvijā” atvēršanas pasākumā. Norises vieta – Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas iela 3, Rīga.

Trešdien, 31.janvārī

9.00 Bērnu lietu apakš komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

10.00 Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska Zoom platformā piedalās RACA biedru sanāksmē.

15.00 Teritorijas plānojuma 2025.-2037.gadam izstrādes darba grupas tikšanās Gudenieku pagastā. Norises vieta – “Pagastmāja”, Gudenieku ciems, Gudenieku pagasts, Kuldīgas novads.

Piektdien, 2.februāris

14.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un izpilddirektora vietniece Agnese Buka piedalās senioru kopas “Skrundas ceriņi” kopā būšanas pasākumā “Lai sveces deg…”. Nories vieta – Nīkrāces pagasts, Kuldīgas novads.

kalendars_01_29_2024