PašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 22. līdz 28. janvārim

plānoto notikumu kalendārs

Līdz 23.janvārim aicinām izvirzīt nominantus Kuldīgas novada Gada balvai kultūrā.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 22.janvārī

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska Zoom platformā piedalās Latvijas Pašvaldību savienības Izglītības un kultūras komitejas sēdē.

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – SIA “Kuldīgas ūdens”, Ventspils iela 15, Kuldīgā.

Otrdien, 23.janvārī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

12.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās konkursa “Ziemassvētki Kuldīgas novadā 2023” laureātu godināšanās pasākumā. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 24.janvārī

12.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar LR Vides un reģionālās attīstības ministri Ingu Bērziņu, lai pārrunātu reģionālās attīstības jautājumus. Nories vieta – LR VARAM, Peldu iela 25, Rīga.

13.00 Kuldīgas novada domes izpilddirektors Rimants Safonovs piedalās BJC organizētajā pasākumā 8.-12.klašu skolēniem  “IT diena Kuldīgā”. Norises vieta – Kuldīgas Jauniešu māja, Jelgavas iela

15.00 Teritorijas plānojuma 2025.-2037.gadam izstrādes darba grupas tikšanās Rudbāržu pagastā. Norises vieta – Rudbāržu pagasta pārvalde, Centra iela 4, Rudbārži, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 25.janvārī

10.30 līdz 11.30 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

14.00 Domes sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Piektdien, 26.janvārī

10.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska Zoom platformā piedalās biedrības “Latvijas Formula 2050” un AS Swedbank sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju rīkotajā forumā pašvaldībām “Vai Zaļā kursa īstenošana ir iespēja sociālās ekosistēmas kvalitātes pilnveidei Latvijas pašvaldībās un lokālajās kopienās?”

16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska tiekas ar LR veselības ministru Hosamu Abu Meri. Norises vieta – SIA “Kuldīgas slimnīca”, Aizputes iela 22, Kuldīgā.

19.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās medicīnas iestāžu darbinieku pasākumā “Mirklis kopā”. Norises vieta – Kuldīgas Kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīgā.

Sestdien, 27.janvārī

12.00 pie Kuldīgas kultūras centra – “Ziemas pikniks” aktivitātes visai ģimenei.

16.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska un izpilddirektors Rimants Safonovs piedalās konkursa “Darīsim paši” dalībnieku godināšanā. Norises vieta – Kļaviņš Piano koncertzāle, Kaļķu iela 16, Kuldīga.

kalendars_01_22_2024