AktualitātesPašvaldība

Plānoto notikumu kalendārs no 20. līdz 26. maijam

Izlaidumi Kuldīgas novada izglītības iestādēs.

Skatīt ŠEIT>>

Pagarināta pieteikšanās darbībai Kuldīgas novada iedzīvotāju padomēs.

Tās iecerēts veidot katrā no pagastiem, kā arī pilsētās – Kuldīgā un Skrundā.

Plašāka informācija ŠEIT>>

24. un 25.maijā Alsungā norisināsies tradicionālie suitu pavasara svētki “Suitu Lebediks”.

Pirmdien, 20.maijā

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētajas vietnieks Artis Roberts piedalās Eiropas Jaunatnes dialoga ietvaros organizētajā pasākumā “Kur-iekļaujošā-zeme?”. Norises vieta – Kuldīgas Centra vidusskola, Mucenieku iela 6, Kuldīga.

18.00 līdz 20.00 Ventas upes vārda dienā aicina uz zibakciju.

Otrdien, 21.maijā

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 22.maijā

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

10.00 Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

13.30 Tet Rally Latvia ietvaros ar lekciju Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma jauniešiem uzstāsies Toyota Gazoo Racing World Rally Team Takamoto Katsutas ekipāžas galvenais mehāniķis Mārtiņš Zūlis. Norises vietaKuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums, Liepājas iela 31, Kuldīga.

14.00 –14.30 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Ceturtdien, 23.maijā

10.00 Uzņēmējdarbības atbalsta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

13.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

14.00 Finanšu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

16.00 Skrundas pilskalna estrādē – Bērnu deju svētki. Pulcēšanās pie veikala “Eldo”. 15.45 svētku gājiens. Piedalās Kuldīgas novada bērnu deju kolektīvi.

Piektdien, 24.maijā

9.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska piedalās Latvijas Pašvaldību savienības organizētajā sanāksmē ar LR aizsardzības ministru Andri Sprūdu. Norises vieta – LR Aizsardzības ministrija, Krišjāņa Valdemāra iela 10/12, Rīga.

12.00 līdz 16.00 laulību reģistrācija.

16.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētaja Inese Astaševska tiekas ar FC Nikers komandu. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Sestdien, 26.maijā

10.00 līdz 17.00 laulību reģistrācija.

kalendars_05_20_2024