AktualitātesKultūraAlsungas pagasts

Alsungā norisināsies tradicionālie suitu pavasara svētki “Suitu Lebediks”

24. un 25. maijā, Alsungā norisināsies tradicionālie suitu pavasara svētki “Suitu Lebediks”. Šos svētkus Alsungā svin kopš 2010. gadā. “Suitu Lebediks” tradicionāli iezīmē vasaras tūrisma sezonas sākumu.
Piektdien, 24. maijā 18.00 Ziedulejas estrādē ar skanīgu koncertu svētkus atklās mūziķis Ainars Bumbieris.
Sestdien, 25. maijā 11.00 durvis apmeklētājiem vērs Alsungas pils, kur norisināsies dažādas rotaļas un spēles Ivetas Vēras vadībā. 13.00 pils pagalmā skatītājus priecēs Santas Galiņas stāvizrāde “Iekāp manās kurpēs”.  No 12.00 līdz 14.00 pils pagalmā – seju apgleznošana ar krāsiņām. Savukārt 18.00 Ziedulejas estādē visi aicināti uz tautas deju kolektīvu dižkoncertu “Ļauj Ievām noziedēt”.
Visos 25. maija pasākumos ieeja bez maksas.