JaunumiPašvaldība

PLĀNOTO NOTIKUMU KALENDĀRS No 15. līdz 21. maijam

plānoto notikumu kalendārs

Līdz 18. maijam skolēnu pieteikšanās vasaras darbam. Sīkāka informācija skata šeit: SKOLĒNU VASARAS DARBS.

Līdz 22. maijam pieteikumu iesniegšana Kuldīgas novada pieaugušo izglītības konkursam. Sīkāka informācija skata šeit: PIEAUGUŠO IZGLĪTĪBAS KONKURSS.

Līdz 31. maijam  pieteikumu iesniegšana konkursa “Kuldīgas novada pašvaldības līdzekļu piešķiršana kultūras pieminekļu restaurācijai, atjaunošanai un konservācijai Kuldīgas novadā” mazajā programmā. Sīkāka informācija skata šeit: FINANSĒJUMS KULTŪRAS PIEMINEKĻU RESTAURĀCIJAI.

Līdz 31. maijam pagarināta pieteikšanās atbalstam mājsaimniecībām, kuras siltumapgādei izmanto elektroenerģiju, sašķidrināto naftas gāzi vai marķētu dīzeļdegvielu.  Sīkāka informācija skata šeit: ATBALSTS MĀJSAIMNIECĪBĀM.

Pirmdien, 15. maijā

13.00 Kuldīgas novada domes Pašvaldības īpašuma atsavināšanas un dzīvojamo māju privatizācijas komisijas sēde. Norises vieta – videokonferences režīmā.

Otrdien, 16. maijā

No 16. līdz 18. maijam Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts dodas komandējumā uz Tallinu, Igaunijā, lai piedalītos Latvijas Pašvaldību savienības organizētājā mācību vizītē par atkritumu apsaimniekošanas sistēmu un darba organizēšanu Igaunijā.

Trešdien, 17. maijā

No 9.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Ineses Astaševska un pašvaldības projekta konkursa “Darīsim paši” komisija apseko pieteiktos objektus.

9.00 Kuldīgas novada domes Administratīvas komisijas Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

10.00 Kuldīgas attīstības aģentūras vadītājas vietnieks Kaspars Rasa piedalīsies Kurzemes biznesa forumā. Norises vieta – koncetzālē “Latvija”, Lielais laukums 1, Ventspils.

10.00 Kuldīgas novada domes Administratīvas komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Ceturtdien, 18. maijā

No 18. līdz 19. maijam Kuldīgas attīstības aģentūras kolektīvs dodas mācību vizītē uz Siguldas novada pašvaldību.

10.30 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Ineses Astaševska apmeklē Kuldīgas PII dziesmu un deju svētku gājienu un koncertu. Norises vieta – gājiens no rātslaukuma uz pilsētas estrādi, Pētera ielā, Kuldīgā.

14.00 Kuldīgas novada domes Finanšu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Piektdien 19. maijā

9.45. Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Ineses Astaševska apmeklē Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma rakstnieka R. Blaumaņa 160. jubilejai veltītā konkursa noslēguma  pasākumu- jaunatnes radošo mākslu simpoziju “Sirdsvārdi Latvijai”. Norises vieta – KTTT, Liepājas ielā 31, Kuldīgā.

11.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Ineses Astaševska piedalās Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas projekta  “Glika ozoli” ozolu stādīšanā. Norises vieta – pie Sv. Annas baznīcas, Dzirnavu ielā 12, Kuldīgā.

No 11.00 līdz 18.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

Sestdien, 20. maijā

Ministru kabineta rīkojuma Nr. 443, 1. Pamatojoties uz DARBA LIKUMA 133. PANTA CETURTO DAĻU, no valsts budžeta finansējamās institūcijās, kurās noteikta piecu dienu darba nedēļa no pirmdienas līdz piektdienai, pārcelt darba dienu no piektdienas, 2023. gada 5. maija, uz sestdienu, 2023. gada 20. maiju.

No 11.00 līdz 17.00 laulību reģistrācija. Norises vieta – Kuldīgas novada domes zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

kalendars_05_15_2023