PašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 15. līdz 21. janvārim

plānoto notikumu kalendārs

Izsludināts konkurss finansējuma saņemšanai kultūras projektu īstenošanai un nevaldības kultūras organizāciju darbības atbalstam 2024.gadā.

Pieteikumi 2024. gada kultūras projektu konkursam jāiesniedz līdz 2024.gada 19.janvārim, plkst. 16.00. Plašāka informācija ŠEIT>>

Līdz 19.janvārim balso par novada populārākajiem sportistiem, sporta pasākumiem un sporta klubu 2023. gadā. Plašāka informācija ŠEIT>>

20.janvārī jau 12.reizi Kuldīgā – starptautiskās sacensības “Kuldīgas Katrīnas Kauss 2024”. Plašāka informācija ŠEIT>>

Līdz 23.janvārim aicinām izvirzīt nominantus Kuldīgas novada Gada balvai kultūrā.

Plašāka informācija ŠEIT>>

Pirmdien, 15.janvārī

14.00 Vecpilsētas vides komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

17.30 Kuldīgas novada Izglītības pārvaldes pārstāvji un domes vadība tiekas ar Nīkrāces pamatskolas pedagogiem un skolēnu vecākiem, lai pārrunātu skolas atbilstību Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātajiem kritērijiem un jaunajiem skolu finansēšanas noteikumiem. Norises vieta – Nīkrāces pamatskola, Dārza iela 3, Dzelda, Nīkrāces pagasts, Kuldīgas novads.

Otrdien, 16.janvārī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

17.30 Kuldīgas novada Izglītības pārvaldes pārstāvji un domes vadība tiekas ar Ēdoles pamatskolas pedagogiem un skolēnu vecākiem, lai pārrunātu skolas atbilstību Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātajiem kritērijiem un jaunajiem skolu finansēšanas noteikumiem. Norises vieta – Ēdoles pamatskola, “Skola”, Ēdoles pagasts, Kuldīgas novads.

Trešdien, 17.janvārī

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

10.00 Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

13.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska ZOOM platformā piedalās RACA biedru sanāksmē.

15.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Civilās aizsardzības komisijas sēdē. Norises vieta – Aizputes iela 22, Kuldīga.

17.30 Kuldīgas novada Izglītības pārvaldes pārstāvji un domes vadība tiekas ar Turlavas pamatskolas pedagogiem un skolēnu vecākiem, lai pārrunātu skolas atbilstību Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātajiem kritērijiem un jaunajiem skolu finansēšanas noteikumiem. Norises vieta“Skola”, Turlava, Turlavas pagasts, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 18.janvārī

14.00 Finanšu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

14.00 Kuldīgas novada domes vadība pārstāvji piedalās senioru kluba “Skrundas Ceriņi” svētku pasākumā. Norises vieta – Skrundas Kultūras nams, Lielā iela 1A, Skrunda.

Piektdien, 19.janvārī

9.00 Transporta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

10.00 LR ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa vizīte Kuldīgā.

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Barikāžu dienu atceres pasākumā 9.klašu skolēniem. Norises vieta  – Liepājas iela 34, Kuldīga.

Sestdien, 20.janvārī

17.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās “Kuldīgas Katrīnas kauss 2024’” vieglatlētikā atklāšanā. Norises vieta – KNSS manēža, Dzirnavu 13, Kuldīga.

18.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās SIA “Kuldīgas slimnīca” darbinieku godināšanas pasākumā. Norises vieta – Kuldīgas Kultūras centrs, Piltenes iela 32, Kuldīga.

kalendars_01_15_2024