AktualitātesPašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 14. līdz 20.oktobrim

Līdz 16.oktobrim Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska, Kuldīgas Digitālo inovāciju centra vadītājs Artis Gustovskis un projektu speciālists Toms Girvaitis piedalās Latvijas-Vācijas pašvaldību forumā, Berlīnē.

Pirmdien, 14.oktobrī

15.00 Kuldīgas novada pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāju tikšanās. Norises vieta – Kuldīgas novada dome, 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 16.oktobrī

9.00 Bērnu lietu apakškomisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

10.00 Administratīvās komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Ceturtdien, 17.oktobrī

14.00 Attīstības komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

15.00 Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zāle, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā.

17.30 Iedzīvotāju tiešsaistes tikšanās ar domes priekšsēdētāju Inesi Astaševsku. Sarunas tēma – “Izglītība Kuldīgas novadā: jaunais padziļināto kursu komplekts vidusskolēniem, skolu labiekārtošana un konkurētspēja, brīvpusdienas un interešu izglītība.” Norises vieta –  Kuldīgas novada Facebook konts.

Piektdien, 18.oktobrī

10.00 līdz 17.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Sestdien, 19.oktobrī

14.00 Skrundas kultūras namā – Senioru pēcpusdiena.

Akordeonistu ansamblis “Akords” un vīru ansamblis “Dziedonis” koncertprogrammā “Dzīves krāsas”. Ieeja bez maksas. Līdzi jāņem groziņš.

20.00 Kuldīgas kultūras centrā – atpūtas vakars ar Ufo, DJ japāni un draugiem.

Atpūtas vakars – groziņ-galdiņvakars ar rotaļīgu atmosfēru, jautrām izklaidēm un kolosālu diskotēku. Biļetes “Biļešu paradīze” un KKC kasē – 20 EUR.

Svētdien, 20.oktobrī

15.00 Kuldīgas kultūras namā – cikla “Ejam uz koncertu! Rudens”. 2 koncerts “Dvēseles putni”. Vokālā grupa “Putni” un dziesminiece Anta Enģele. Biļetes “Biļešu paradīze” kasē – 12 EUR, KKC kasē – 6 EUR (iepriekšpārdošanā līdz 14. oktobrim), vēlāk – 10 EUR.