PašvaldībaDome

Plānoto notikumu kalendārs no 12. līdz 18. februārim

plānoto notikumu kalendārs
https://pixabay.com/

Līdz 20. februārim aicina pieteikties finansējumam sociālās jomas biedrību un nodibinājumu darbības atbalstam. Plašāka informācija ŠEIT>>

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina iedzīvotāju iniciatīvu konkursa “Darīsim paši” jauno kārtu. Pieteikšanās iedzīvotāju iniciatīvu konkursam līdz 11.martam.

Plašāka informācija ŠEIT>>

_________________________

Pirmdien, 12. februārī

15.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska paraksta ģenerālvienošanos ar Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrību (LIZDA). Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

16.00 Uzņēmējdarbības atbalsta komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Otrdien, 13. februārī

10.00 Kuldīgas novada pagastu pārvalžu vadītāju plānošana. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

14.00 Kultūras komisijas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Trešdien, 14. februārī

10.00 Kuldīgas novada domes izpilddirektors Rimants Safonovs un Kultūras nodaļas vadītāja Dace Reinkopa piedalās projektā “Liepāja – Eiropas Kultūras galvaspilsēta” iesaistīto pašvaldību izpilddirektoru sanāksmē. Norises vieta – Liepājas pilsētas dome, Rožu iela 6, Liepāja.

11.00 līdz 17.00 laulību reģistrācija.
Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā un lielā zāle, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

15.00 Teritorijas plānojuma 2025.-2037.gadam izstrādes darba grupas tikšanās Turlavas pagastā. Norises vieta – Turlavas pagasta pārvalde, “Dundegas”, Turlavas pagasts, Kuldīgas novads.

Ceturtdien, 15. februārī

14.00 Attīstības komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

15.00 Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejas sēde. Norises vieta – Kuldīgas novada domes mazā zālē, Baznīcas iela 1, Kuldīga.

Piektdien, 16. februāris

10.00 Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska piedalās Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē. Norises vieta  – Saldus novada dome, Avotu iela 12, Saldus.

14.00 LR Iekšlietu ministra Riharda Kozlovska vizīte Kuldīgas novadā. Norises vieta – Kuldīgas novada domes 201.kab., Baznīcas iela 1, Kuldīga.

17.00 Kuldīgas novada pašvaldības vadības pārstāvji piedalās konkursa “Uzņēmēju un amatnieku gada balva 2023” laureātu godināšanas pasākumā. Norises vieta – Kuldīgas Centra vidusskola, Mucenieku iela 6, Kuldīga.

Sestdien, 17. februāris

Pirmo reizi Kuldīgas novadā – Latvijas čempionāts standartdejās.

Kuldīgas vieglatlētikas manēžā norisināsies Latvijas kausa posms sporta dejās – “Kuldīgas kauss 2024”. Sacensības norisināsies piecās daļās un skatītāji varēs vērot valsts labākos dejotājus darbībā! Norises vieta – Kuldīgas vieglatlētikas manēža, Dzirnavu iela13, Kuldīga.

Svētdien, 18. februārī

15.00 Kuldīgas kultūras centrā – Liepājas teātra viesizrāde “100 000 labu lietu”.

Stāsts par prieka meklējumiem. Ja Tev ir septiņi gadi un tu uzzini, ka mamma ir nokļuvusi slimnīcā, ko tu vari darīt? Protams – uzskaitīt viņai visas tās labas lietas, kuru dēļ ir vērts dzīvot. Saldējums, ūdens kaujas, palikt ilgāk nomodā un drīkstēt skatīties televizoru – ir tikai dažas no tām. Un tā nu tu turpini rakstīt arī tad, kad sen jau vairs neesi bērns, lai meklētu un atrastu apliecinājumu dzīvei, rodot prieku vismazākajās lietās, kas beigās izrādās tik lielas. Edgars Ozoliņš un Gatis Maliks aizvedīs skatītājus dzīvi apliecinošā piedzīvojumā, kur ik lietai izrādīsies vislielākā nozīme.
Biļetes Kuldīgas kultūras centra kasē un www.bilesuparadize.lv

kalendars_02_12_2024