AktualitātesIzglītība

Pieaugušo izglītotāju projektu konkursā apstiprināti četri projekti

Kuldīgas novada pašvaldība 2023. gada maijā bija izsludinājusi projektu konkursu finansējuma saņemšanai pieaugušo izglītības projektu īstenošanai.

Tika saņemti projektu iesniegumi no Kuldīgas novadā esošajām biedrībām un juridiskām personām.

Vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu atbalstīt visus iesniedzējus, jo vērtēšanas procesā iegūts pietiekamais punktu skaits projekta apstiprināšanai.

Nr.p.k. Projekta iesniedzējs Piešķirtais pašvaldības finansējums EUR
1 Ieva Vītola- Lindkvista 800,00
2 Beatrise Brandere 800,00
3 Kuldīgas pilsētas pensionāru apvienība “Rumbiņa” 800,00
4 “Kuldīgas Senioru skola” 790,97

Projektu īstenošanas laiks ir no 2023. gada jūlija līdz 1. decembrim un projekti tiks īstenoti Kuldīgas pilsētā un Turlavas pagastā.

• “Māksla senioriem”, projekta pieteicējs Ieva Vītola- Lindkvista;
  • Projektu “Mans tautastērps. Kurzemes tautastērps no arheoloģijas līdz etnogrāfijai.”, pieteicējs Beatrise Brandere;
  • “Senioru dzīve- aktīvā un radošā kustībā!”, pieteicējs Kuldīgas pilsētas pensionāru apvienība “Rumbiņa”;
  • “Ceļazīme ilggadībai”, pieteicējs biedrība “Kuldīgas Senioru skola”.

Aicinām sekot līdzi informācijai pašvaldības mājas lapā un sociālajos tīklos.